Czym są sny?

Czym tak naprawdę są sny…

No właśnie, trudno tak do końca odpowiedzieć na to pytanie.

Często coś nam się śni a my nie potrafimy zinterpretować naszego snu, bo nie potrafimy lub go nawet nie pamiętamy. Czym są nasze sny? Prawdopodobnie sny są naszymi niespełnionymi marzeniami. Coś w tym jest, ale do końca nie zgodziłabym się z tym. Zdarzają się i takie osoby, którym zazwyczaj nic się nie śni.

Mnie także rzadko kiedy coś się śni, ale jeśli już tak się zdarzy, to zazwyczaj ten sen jest zwiastunem jakiegoś wydarzenia. Najczęściej, przynajmniej w moim przypadku, są to sny, które mnie przed czymś ostrzegają lub informują o nadejściu czegoś, nie zawsze dobrego. Zdarzają mi się również sny, które pomagają mi znaleźć coś, co wcześniej zgubiłam.

Wiem, że nie każdy wierzy w takie rzeczy, ale mnie się to faktycznie przytrafia.

Kiedy mi się coś przyśni zawsze mam pod ręką sennik, ale muszę powiedzieć, że rzadko te sny są zgodne z sennikiem. Ja posiadam swoją interpretację snów.

I tak na przykład:

Kiedy śnią mi się zęby – zawsze ktoś z rodziny jest chory. Chyba, że śni mi się, że mam zakrwawione dziąsła i zęby zaczynają mi wypadać – wówczas ktoś z rodziny mi umiera. Tych snów boję się najczęściej.

Uwielbiam natomiast sny o koniach, zawsze wtedy wszystko mi się udaje.

Dość często miewam sny o osobach, których już nie ma między żywymi – są one dla mnie wyznacznikiem nadejścia czegoś bardzo dobrego.

Mogłabym jeszcze przytaczać wiele takich interpretacji sennych, ale wiem, że każdy z nas ma swoje, wewnętrzne wyjaśnienia i z pewnością są one rozbieżne zarówno z moimi, jak i tymi opisanymi w senniku.

Ciekawostką jest też, że dzień w którym śnimy ma znaczenie. Od tego zależy, czy on się ziści.

Faktycznie, ma to znaczenie, ale też nie do końca.

Zapraszam Was do sprawdzenia w jaki dzień sny nasze się sprawdzają.