Urodzeni 03 sierpnia

Urodzeni 03 sierpnia są osobami towarzyskimi i nie mają problemu w nawiązywaniu relacji i współpracy z innymi ludźmi.

Osoba ta prezentuje wszechstronne zainteresowania i poglądy, a jej znajomości są bardzo ogólne. Chce, aby wszyscy ją lubili i cenili. Jeśli uda jej się przełamać i zmieni swoje nastawienie do ludzi, to wówczas staje się przesympatycznym człowiekiem i ludzie zaczynają do niej lgnąć.

Urodzona w dniu dzisiejszym to osoba nadwrażliwa emocjonalnie i jest świadoma swych lęków, które niekiedy przeszkadzają jej w życiu, jednak stara się nad nimi panować.

Ogólnie, są to osoby uprzejme, życzliwe, utalentowane, jednak często mają zbyt mało silnej woli i wytrwałości w dążeniu do celu. Pomimo skłonności do poświęceń dla swoich przyjaciół, potrafią ich niekiedy dotkliwie zranić. Zasługują jednak na zaufanie, gdyż wierzą każdemu człowiekowi i z góry zakładają, że jest on dobry i uczciwy. Jeżeli jednak ktoś zawiódł ich zaufanie, wówczas odczuwają to bardzo głęboko i długo nie potrafią się z tym faktem pogodzić.

Przedwcześnie taka osoba dojrzewa i już jako nastolatek wykazuje niezwykłe zdolności w jakiejś dziedzinie. Jednak często okazuje się, że gdzieś po drodze gubi się i nie dociera w swych zamierzeniach do końca.

Wady osoby urodzonej 03 sierpnia:

Jeżeli taka osoba jest nadmiernie ograniczana, to wówczas staje się jednostką nieopanowaną i gwałtowną w swych uczuciach.

Czego powinien się wystrzegać?

Powinien wystrzegać się namiętności, które mogą przeważać nad zdrowym rozsądkiem i wówczas popada w konflikty. Powinien unikać także złego towarzystwa, gdyż może ono mieć na niego zły wpływ. Jeśli coś robi, powinien dwa razy przemyśleć swoją decyzję, zanim coś postanowi. W przeciwnym razie wszystko, co do tej pory osiągnął, może legnąć w gruzach.

Ty też masz urodziny właśnie 03 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉