Urodzeni 30 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona tego dnia, tylko i wyłącznie sobie może zawdzięczać karierę. Wszystko, co uda się jej zdobyć  w życiu to również jej zasługa.

Urodzony 30 października jest uczciwym i przyzwoitym człowiekiem. Nie lubi siedzieć w miejscu, musi ciągle coś robić i nigdy nie poniży się do zrobienia rzeczy jej niegodnych, czy rzucających cień na jej autorytet. To osoba bardzo inteligentna, twórcza, wyróżniająca się z tłumu swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami. Sama dla siebie tworzy podwaliny pozycji życiowej i dobrej opinii w przyszłości.

W jakim zawodzie osoba urodzona w dniu dzisiejszym się sprawdzi?

Z pewnością dobrze się sprawdzi w zawodzie lekarza bądź detektywa. Jej opanowanie, spokój, wewnętrzna potęga, oraz trafność stawianych diagnoz, potrafią przyciągnąć nawet najbardziej opornych pacjentów i klientów. Dużą karierę może także zrobić w handlu, zajmując się wydobywaniem lub transakcjami kamieni i metali szlachetnych.

Mimo, iż nie zawsze jest postacią innowacyjną, to niemalże w każdej pracy, jest w stanie zdobyć uznanie i zbić majątek. A to dlatego, że jest osobą pojętną, potrafiącą niezwykle zręcznie wykorzystać i zrealizować pomysły innych ludzi, bardziej wynalazczych od niej.

Ogólnie, urodzeni 30 października należą do osób, które nigdy nie cofają się przed jakimikolwiek trudnościami i przeszkodami. Często jest nawet wręcz przeciwnie – to właśnie trudności są motorem napędowym do dalszego działania tych osób.

Osoba ta posiada dość szerokie zainteresowania, jednak najchętniej lubi zgłębiać tajniki życia i śmierci.

Ty też masz urodziny właśnie 30 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉