Urodzeni 24 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu zawsze dotrzymuje raz danego słowa i nigdy nie łamie obietnic. Jednak może mieć problem z osiągnięciem wszystkich swoich marzeń.

Bez problemu potrafi zachować się w każdej sytuacji. Jeśli zachodzi taka potrzeba to z wesołą osobą jest wesoła, a ze smutną – smutna i współczująca. Jest ona bardzo delikatna i subtelna, potrafi być też uczuciowa i niezwykle zmysłowa. W głowie tych ludzi rodzi się mnóstwo ciekawych pomysłów i wynalazków. Są oni odpowiedzialni i uczciwi, ale zamknięci w sobie. Wykazują się także ogromną troską o swoje interesy i sprawy finansowe. Nie można im także zarzucić, że nie dotrzymują swoich zobowiązań.

Życie takiego człowieka jest pełne przeróżnych akcji i zwrotów. Mimo zawirowań, zawsze w każdą sprawę angażuje się niemal całym sobą. Jeśli chodzi o małżeństwo, nie spieszy się z jego zawarciem.

Największe powodzenie osiągnie w zawodzie, który będzie wymagał od niego staranności, powolności, oraz rozwagi, czyli np. budownictwo, rolnictwo, itp.

Co mu zagraża?

Przede wszystkim niebezpieczeństwa spowodowane przez jego przyjaciół i niepowodzenia w działaniach życiowych. Jego współpracownicy często okazują się niesolidni, wówczas rezultaty jego ciężkiej pracy są mało widoczne.

Zdrowie urodzonych 24 grudnia:

Ich organizm jest dość mocny, a z wiekiem staje się coraz bardziej odporny. Jeśli już zapada na jakieś choroby, to są one spowodowane jego skłonnościami do depresji, jaka często ich dopada. Dlatego też osoby te powinny starać się przezwyciężyć swoje ponure stany i nie poddawać się im tak łatwo, gdyż zagraża to ich zdrowiu i karierze.

Jak wychować dziecko?

Dzieci te są bardzo wrażliwe i łatwo ulegają wpływowi otoczenia. Rodzice takich dzieci powinni starać, aby nie przebywały one w towarzystwie ludzi niemiłych i niesympatycznych. Mogą one od tych osób nabyć złe zachowania i nawyki. Często dzieci te posiadają naturalną skłonność do arogancji i wyniosłości, dlatego powinno się ich uczyć samoopanowania i skromności, i to od jak najwcześniejszych lat, bo im później, tym mniejszy efekt.

Ty też masz urodziny właśnie 24 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉