Urodzeni 05 stycznia

Urodzeni 05 stycznia należą do osób nieco złośliwych i uszczypliwych. Krytykują też wiele rzeczy. Jednak mimo tych drobnych wad potrafią być cudownymi przyjaciółmi.

Nie ma dla niej rzeczy, nie do wykonania. Za co się zabierze, to wykona niemalże idealnie, gdyż potrafi skoncentrować się na tym co robi i jest bardzo rozważna. To człowiek ambitny i ciągle stara się o to, aby wszyscy wokoło widzieli jej zasługi i potrafili je odpowiednio docenić.

W stosunku do obcych, bywa na początku nieufny. Boi się okazywać takim ludziom swoje uczucia, gdyż nie wie, czy później nie zostanie wyśmiany, bądź oczerniony. Gdy jednak pozna już ich bliżej, wówczas następuje w nim zmiana. Z osoby niepewnej, przeistacza się w osobę władczą, dążącą do panowania nad innymi. Z natury jest urodzony do tego, aby kierować ludźmi i zajmować zaszczytne stanowiska, gdyż potrafi być bardzo dobrym organizatorem. Jest też czujny i gdy tylko nadarza się okazja do zrobienia intratnego interesu, nie waha się, podejmuje wyzwanie i osiąga swój cel. Gdy inni jeszcze się zastanawiają nad jakimś projektem, on go prawie zakończył. Jeżeli jednak okoliczności będą niesprzyjające dla jego interesów, to wówczas staje się przygnębiony i kapryśny.

Sprawy innych ludzi bardzo go interesują, ale nie cierpi, jak ktoś wtrąca się w jego życie.

Zalety:

Zawsze zdecydowany i władczy, a przy tym wymagający i nie znoszący sprzeciwu. Nie jednej osobie potrafi dać się we znaki, ale jako na przyjaciela, nie można na niego powiedzieć złego słowa, potrafi być wierny i pomocny.

Lepiej jest się z nim przyjaźnić, niż być jego wrogiem. Nigdy nie zapomina i nie daruje wyrządzonej mu krzywdy, nawet wyimaginowanej. Kiedy już ktoś się z nim raz zaprzyjaźni, nigdy nie straci w nim oparcia.

Należy dodać, że ogólnie są to osoby dość wojowniczo nastawione do życia, przyciągają wielu, którzy go podziwiają, ale prawdziwych przyjaciół ma bardzo niewielu. Nie lubi stagnacji, często atakuje poglądy, które są już utarte, pokazuje ich fałszywość i niedorzeczność. Wyjątkowo niedelikatna i dociekliwa osoba, ciągle coś mu się nie podoba, bez przerwy analizuje ludzkie charaktery i ich czyny. Jeśli wykryje gdzieś jakiś spisek czy aferę, wówczas niczym pies myśliwski, tak długo będzie tropił, aż wykryje wszystko.

Zdrowie:

Jako dziecko bywa chorowity, jednak z biegiem czasu wszystkie niedomagania udaje mu się przezwyciężyć i w końcu jego zdrowie staje się coraz lepsze. Także dzięki poprawie zdrowia i szybkiej regeneracji organizmu, potrafi dożyć całkiem sędziwego wieku.

Ty też masz urodziny właśnie 05 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉