Urodzeni 13 maja

Urodzeni 13 maja potrafią całkiem nieźle zawierać wszelkie układy, a przy tym jeszcze iść na kompromis. 

Posiada w sobie wiele energii i do wszystkiego i wszystkich nastawiona jest serdecznie, dlatego często może zostać wyprowadzona w pole przez innych. Posiada dużą pewność siebie i jest przekonana o swojej wartości, ale niestety, jej zdolności umysłowe są dosyć przeciętne. Wykazuje się natomiast dużymi zdolnościami politycznymi, co ujawnia się właśnie w umiejętnym zawieraniu układów i kompromisów.

Posiada mnóstwo pomysłów, planów, projektów, za wszelką cenę chce zrealizować swoje koncepcje i zamiary. Jeśli posiada jakieś wady, to zostaną one przezwyciężone przez miłość do drugiej osoby.

Co im grozi?

Zagrożeniem dla nich są wypadki poprzez spadnięcie z jakiegoś wysokiego miejsca, lub też może ulec nieszczęśliwemu zdarzeniu. Podobnie jest i na stanowiskach, jakie oni zajmują, gdyż i tutaj zagraża im spadnięcie z wysokiego stołka.

Najczęściej jednak polega na sobie i na swoich zdolnościach, często zabiera się za sprawy, o których nie ma najmniejszego pojęcia, co może zaprowadzić go w kozi róg. Także i jego wygórowane ambicje mogą go wciągnąć w niebezpieczne sytuacje.

Jak wychować takie dziecko?

Często takie dzieci są samowolne i lubią działać na własną rękę. Mają jednak dużo wytrwałości i chętnie biorą przykład z innych, dlatego wychowawcy powinni strzec takie dzieci przed nieodpowiednim towarzystwem, od których mogą przejąć niewłaściwe zachowania.

Mimo, iż są one bardzo uparte, to można do nich trafić przez sympatię i miłość. Mają oni również wrodzone poczucie piękna, elegancji, dlatego interesują się sztuką, którą powinni rozwijać. Powinno się także dążyć do tego, aby dzieci te były bardziej posłuszne i nie miały tendencji do samowolki.

Ty też masz urodziny właśnie 13 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉