Urodzeni 12 maja

Urodzeni 12 maja powinni wystrzegać się nadmiernego uwodzenia płci przeciwnej.

Z natury są to ludzie pozytywnie, przyjaźnie i pokojowo nastawieni do wszystkich, w dodatku całkowicie bezkonfliktowi. Potrafią być także uczuciowi, wrażliwi, a przede wszystkim są stali w swoich przywiązaniach. Mają zdolność niemal idealnego przystosowania się do każdej sytuacji życiowej.

Dzięki utrzymywaniu dobrych kontaktów z innych często osiąga znaczne korzyści w życiu. Posiada wielu oddanych mu przyjaciół, którzy chętnie służą mu pomocą. Swoje życie zazwyczaj tak planują, aby było harmonijne i posiadało swój niepowtarzalny styl. Interesuje się sztuką, zwłaszcza lubi śpiewać i muzykować. Dzięki tym zdolnościom często zostają oni dobrymi muzykami, malarzami, lub ewentualnie literatami.

Przejawia bardzo dużą zręczność w pracach ręcznych, co pozwala im osiągnąć doskonałe rezultaty w dziedzinie sztuki stosowanej. Może także zasłynąć jako wzięty chirurg. Dzięki swym wysiłkom osiąga powodzenie, a dzięki swej pilnej i wytrwałej pracy jest w stanie zdobyć pokaźny majątek i wielu przyjaciół.

Doskonałym jego atutem jest to, że powodzenie swoje zawdzięcza swoim indywidualnym wysiłkom, a nie kaprysom fortuny. Posiada mnóstwo sił życiowych, które potrafi podzielić pomiędzy kilka stref, między innymi na sport, miłość, pracę i inne. Uwielbia też dobrze zjeść, przez co często może mieć problemy z żołądkiem, wątrobą, czy też nerkami. Przez to swoje upodobanie do nadmiernego jedzenia ma tendencję do tycia.

Osoby urodzone o wschodzie słońca są dużo zdrowsze i bardziej odporne na choroby niż ci, którzy urodzili się w nocy.

Wady tych osób:

Do najczęstszych wad możemy zaliczyć łatwość wybuchania gniewem i trudność do sprowadzenia go na ziemię. Potrafi być też kapryśny i nadmiernie kochliwy. Mimo swojego lenistwa jest skłonny do licznych wybryków. Bywa także władczy i nadmiernie krytyczny, ciągle szuka błędów i wytyka je u innych.

Ty też masz urodziny właśnie 12 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉