Urodzeni 11 maja

Urodzeni 11 maja są to osoby ostrożne, systematyczne, niezwykle konsekwentne, a przy tym bardzo oszczędne.  

Należy do osób bardzo oryginalnych, które odznaczają się jakimś szczególnym talentem w danym kierunku. Pomimo, iż jest z natury milczący, to jego czujność jest zawsze na najwyższym poziomie. Bywa poważny, a zanim coś powie, musi się zastanowić. Jest również człowiekiem obrotnym, a przy tym odznacza się bardzo silną wolą.

Zalety:

Wszystko musi rozważyć i czasem nawet zaobserwować, jednak zawsze wszystko doprowadza do końca, tak jak sobie wcześniej postanowił. Podejmując jakiekolwiek decyzje, czy robiąc postanowienia, jest stały, tak jak jego charakter i to nieważne, czy będzie to dobre, czy złe dla niego.

W większości do wszystkich jest nastawiony raczej pozytywnie, ale dąży do tego, aby pomiędzy nim a otoczeniem istniała pewna granica, której nikt nie będzie przekraczał. Wykazuje się zawsze zdrowym rozsądkiem, a jego umysł należy do czysto analitycznych.

Odznacza się ciekawymi i dobrymi pomysłami, a przy tym wykazuje zdolności krasomówcze. Jest niezwykle wytrwały w swych dążeniach, posiada ogromną siłę życiową, ale niekiedy bywa dość powolny w swoich działaniach. Pomimo, iż jest materialistą potrafi prawdziwie kochać i nie zdradza.

Jak wychować takie dziecko?

Dzieci te potrzebują starannej opieki, ale należy dążyć, aby odzwyczaić je od uporu i starać się zaszczepić im bardziej idealne poglądy, regularne przyzwyczajenia, których później w życiu będzie się trzymał.

Najlepiej czuje się on w zawodzie, który wymaga drobiazgowych badań i prac analitycznych. Może też być bardzo dobrym chemikiem.

Co im zagraża?

Najczęściej zagrażają im ukryci wrogowie, którzy nie pałają do niego miłością, a za wszelką cenę będą chcieli im zaszkodzić. Niekiedy zdarza się, że udaje się wrogom popsuć ich plany lub spełnić swoje marzenia, dlatego powinni oni szczególnie uważać na ludzi, którzy im nadmiernie schlebiają.

Ty też masz urodziny właśnie 11 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉