Urodzeni 10 maja

Urodzeni 10 maja wyłącznie sobie mogą zawdzięczać osiągnięcie kariery.

To ludzie, którzy posiadają ogromną wewnętrzną siłę, która dość często przejawia się w ich życiu. Chociaż nie są agresywni, zmuszeni do walki, potrafią być naprawdę groźnymi przeciwnikami.

Potrafi być również uparty, twardy, cierpliwy i konsekwentny w działaniu, bardzo wierzy w siebie i swoje możliwości. Dzięki swym różnorodnym przeżyciom, stopniowo się rozwija. Nie należy do osób szybko podejmujących decyzje. Raczej decyduje się powoli, ale za to jego zdanie jest zawsze praktyczne i solidne ma podstawy. W dodatku jego umysł także jest dosyć niezależny.

Spośród urodzonych dzisiaj wyróżniamy dwa typy ludzi:

Pierwszy – to człowiek o wysokim poziomie kultury, potrafi chętnie pracować zarówno dla dla dobra swego społeczeństwa, jak i dla całej ludzkości. Powoli, ale wytrwale wznosi się do swoich ideałów, przestaje myśleć wyłącznie o sobie, a jego największym pragnieniem jest praca dla innych.

Drugi typ – jest bardzo pretensjonalny, despotyczny i niezmiernie trudno jest go zadowolić. Mimo to, dzięki swojemu wielkiemu egoizmowi, potrafi w życiu osiągnąć materialne powodzenie.

Najlepszym dla niego zawodem jest zawód związany z ziemią, jej produktami, rolnictwem, ogrodnictwem lub nieruchomościami. Znakomicie sprawdzi się także jako budowlaniec, śpiewak czy nawet artysta.

Wady:

Największą jego wadą jest to, że zawsze chce mieć rację, jest uparty i władczy, co potęguje się u niego wraz z wiekiem. Posiada poczucie własnej godności i dumy, oraz często niepotrzebnie się unosi lub wybucha gniewem. Potrafi też być bardzo zazdrosny.

Co im grozi?

Dążąc do określonych celów życiowych może napotkać na wiele przeszkód i przeciwności. Jego dążenie do niezależności często doprowadza do tego, że to on staje się zależny od innych. Także jego plany układane przeciwko innym, mogą się obrócić przeciwko niemu.

Do czego powinien dążyć?

Powinien zachować umiar w okazywaniu swej nadmiernej cielesności, gdyż może mu to bardzo zaszkodzić.

Choroby:

Często dopada ich depresja psychiczna, a ich organizm staje się słaby ze względu na problemy sercowe.

Podsumowując te osoby, to i tak w efekcie końcowym osiągają dobre stanowiska w pracy, a ci z niższego stanu i tak robią karierę.

Ty też masz urodziny właśnie 10 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉