Urodzeni 11 listopada

Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna i dyskretna. Jednak z drugiej strony potrafi być nienawistna i zawzięta. Posiada wiele niezwykłych talentów w różnych dziedzinach życia.

Dobrze się czuje gdy może sama atakować lub mieć przewagę słowną. Staje się wówczas bardzo zaciekła we wszelkich sporach, a zarazem bardzo ostrożna, w wyrażaniu poglądów na własny temat. Jako przeciwnik potrafi być groźna i niezmordowana w walce. Natomiast jako przyjaciel jest wesoła i potrafi być bardzo dowcipna. Wnikliwa i błyskotliwa jeśli chodzi o pomysły, natomiast jeśli chodzi o ich realizację, nowatorska i nie bojąca się nowych wyzwań.

W każdej sytuacji myśli o sobie i nigdy nie zapomina wyrządzonych jej krzywd. Posiada bardzo silny charakter, nie znoszący sprzeciwu, potrafiący wywrzeć bardzo silny wpływ na ludzi. Wyniosła, niekiedy arogancka, pragnie władzy, wszystko ją denerwuje i drażni. Mimo to, jeśli chce, to potrafi zachować się w towarzystwie, być dowcipna, grzeczna i uprzejma aż do bólu, dzięki czemu często uchodzi za duszę towarzystwa i zjednuje sobie ludzi. Ale ci, którym udało się ją bliżej poznać, dobrze wie, że prawda jest nieco inna.

Jak wychować takie dziecko?

Dziecko urodzone dzisiaj posiada w sobie dużo negatywnej energii, którą powinno się wyładować, bądź spożytkować w dobrym celu. Jeśli nie uda się tego zrobić, wówczas takie dziecko staje się niecierpliwe, sprzeciwia się innym, nie słucha, przysparza kłopotów wychowawczych. Nie powinno się wtedy zmuszać tych dzieci do zrobienia czegoś wbrew sobie. Powinno starać się też, nie wydawać im kategorycznych rozkazów. Dużo lepsze rezultaty przyniesie łagodna perswazja i dopuszczenie go do współudziału w podejmowaniu decyzji. Bardzo trudno takie dzieci wyprowadzić w pole, dlatego lepiej jest być z nimi szczerymi i otwartymi, niż coś kombinować.

Dzieci te posiadają wrodzone zdolności do mechaniki, dlatego powinny otrzymywać takie zabawki, które pomogą rozwinąć ich zdolności.

Ty też masz urodziny właśnie 11 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉