KOLORY W NASZYCH SNACH – cz. 2

Kolory w naszych snach – niebieski, żółty i biały.

Przewaga  niebieskiego oznacza osobę inteligentną, lojalną, wierną i posiadającą dużą siłę woli.

Niebieski uważany jest za kolor duszy, spokoju i nieba. Śniąc na niebiesko z pewnością spełnią się nasze sny. Jeśli często śnią się Tobie sny z przewagą niebieskiego, to jesteś osobą niezwykle zrównoważoną o pogodnym usposobieniu. W niebieskim jasnym czy ciemnym nie ma nic negatywnego, chyba, że występują elementy czarnego. Śniąc w kolorze niebieskim należy uważać na gardło i oczy.

Przewaga żółtego oznacza osobę inteligentną, posiadającą intuicję, która jest otwarta na rozwijanie się, poznawanie siebie, świata i zdobywanie wiedzy.

Jednak nazbyt jasny żółty może symbolizować zdradę bądź rozczarowanie. Nadmiar tego koloru powinien być dla śniącego ostrzeżeniem, że coś wokół może się wydarzyć, dlatego śniący powinien zwracać większą uwagę na niektóre niebezpieczne sytuacje. Śniąc w kolorze żółci zwracajcie uwagę na stawy, wątrobę, lub pęcherzyk żółciowy.

Przewaga białego oznacza osobę dobrą, sprawiedliwą, która zazwyczaj osiąga to, czego pragnie, ale potrafi zachować dystans do siebie.

Często biel pojawia się we śnie, jeśli chcemy rozpocząć jakieś ważne dla nas przedsięwzięcie, lub podjąć decyzję. Zdarza się również, że może być symbolem bezradności i dezorientacji. Śniąc w kolorze bieli powinniśmy uważać na podejmowanie niedojrzałych emocjonalnie decyzji.

Ogólnie – kolor ten ma zawsze bardzo pozytywne znaczenie.

czerwony, zielony…

fioletowy, czarny, pomarańczowy…

granatowy, brązowy, różowy…