SPOSOBY REALIZACJI MARZEŃ

Czy istnieją sposoby realizacji marzeń?

Oczywiście, że istnieją sposoby realizacji marzeń. W poprzednim poście pisałam o rytuałach białej magii, które pomagają w osiąganiu upragnionego celu i szczęścia. Bardzo ważne w białej magii są świece, dlatego dobrze jest mieć w domu kilka kolorów świec, aby móc w każdej chwili rozpocząć dany rytuał. Warto jednak pamiętać, że to nie świeca tworzy magię lub coś zmienia, ale nasza myślowa intencja, nasza energia. Świeca jest tylko narzędziem pomagającym wysłać naszą myśl w kosmos. Światło świecy daje naszym myślom bardzo dużo energii, dlatego podczas wykonywania rytuałów powinniśmy zawsze zapalać świecę w odpowiednim kolorze. Każdy z nas może wykreować i urzeczywistnić wszystko, czego tylko pragnie, jeśli podejmie właściwe działanie. Należy tylko mieć silną wolę, odpowiednią intencję i stabilny cel. Właśnie palenie świec sprawi, że nasze myśli będą miały więcej energii.

Przystępując do wykonania rytuału, należy pamiętać, aby nie życzyć komuś źle, a tym samym nie wysyłać złych myśli w kosmos. Wszystkie przekleństwa pod adresem innych osób zawsze do nas powrócą, dlatego należy bardzo uważać, czego się pragnie. Cokolwiek zostanie zasiane, zostanie również zebrane, może nie od razu, ale z czasem. Takie jest prawo kosmosu.

 

SPOSOBY REALIZACJI MARZEŃ

 

Teraz przedstawię sposoby realizacji marzeń, używając do tego białej magii.

Rytuał na znalezienie pracy i jej utrzymanie

Ten rytuał odprawia się w fazie przybywania Księżyca przez 3 kolejne poranki.

Każdego ranka zapalamy niebieską prostą świeczkę i kadzidełko najlepiej cynamonowe, ale może być również rozmarynowe lub sandałowe. Następnie wyobrażamy sobie swoje miejsce pracy, szczęście i zadowolenie wypowiadając następujące słowa:

Ja (podaj swoje imię), jestem dzieckiem Boga, a on jest moim pracodawcą. Dzięki temu mam stałą i dobrze płatną pracę, która przynosi mi stały miesięczny zysk. Jestem bardzo wdzięczna/wdzięczny za tą pracę i możliwość samorealizacji. Jest to praca, którą lubię i chętnie wykonuję.

Po tygodniu warto jeszcze raz powtórzyć ten rytuał, aby umocnić nasze marzenie.

Rytuał na znalezienie partnera i na  miłość

Rytuał odprawiamy w fazie przybywania Księżyca z samego rana, jeszcze przed wyjściem z domu.

Stół przykrywamy czystym obrusem i stawiamy obrazek świętego Antoniego. Następnie obok obrazka stawiamy dwie zapalone czerwone lub różowe świece i różane kadzidełko. Potem bierzemy jedną pomarańczę i przekrawamy ją na pół. Wyjmujemy z niej cały miąższ i do jednej połówki wkładamy pieniążek w kolorze złotym, pączek różowej róży, łyżeczkę cynamonu i obrączkę. Do drugiej natomiast wkładamy pieniążek w kolorze srebrnym, łyżeczkę pieprzu i zapałkę. Kiedy już wszystko mamy gotowe, to obydwie połówki składamy razem i obwijamy pomarańczę czerwoną wstążką lub tasiemką. Taki kłębuszek kładziemy przed obrazkiem i się modlimy o zesłanie miłości i partnera.

Należy poczekać, aż wypalą się świeczki i kadzidełko, dopiero wówczas nasz kłębuszek kładziemy w kącik związków według feng shui. Miłość można także przyciągnąć, paląc różowe świeczki właśnie w tym narożniku lub ustawiając odpowiedni przedmiot. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Rytuał na duży brak pieniędzy

Ten rytuał należy odprawić wyłącznie w fazie przybywania Księżyca.

Weź szklankę i nalej do niej czystej wody. Następnie wrzuć do szklanki z wodą 4 monety i zostaw na 4 dni, najlepiej w strefie bogactwa. Po 4 dniach wylej wodę, a pieniądze natychmiast wydaj, skoro tylko wyjdziesz z domu. Pamiętaj, nie można zostawić sobie nawet grosika.

Rytuał na pewność siebie

Odprawia się go przez 7 kolejnych wieczorów.

Musisz kąpać się codziennie przez 7 wieczorów. Weź kubek i po każdej kąpieli wylewaj na siebie kubek ciepłej wody z 10 kroplami olejku miętowego. Po tym czasie powinnaś/powinieneś być już bardziej pewna/pewnym siebie.

Myślę, że każdy sposób jest dobry, aby zrealizować swoje marzenia.