TAJEMNICA BRANSOLETKI 3 – już wkrótce…

Jak wróciła Patrycja? Dlaczego jej powrót nie kończy problemów nastolatki? Czego tak naprawdę boi się dziewczyna?

Za chwilę ukaże się trzecia już część przygód Patrycji, głównej bohaterki książki „Tajemnica Bransoletki”. Trochę to trwało, zanim udało mi się skończyć trójkę. Nie, żeby pisanie było dla mnie trudne, ale każda książka „Tajemnicy Bransoletki” jest kontynuacją poprzedniej części. A to wiązało się z dodatkową pracą, gdyż musiałam połączyć wszystkie wątki niczym puzzle, aby powieść trzymała w napięciu do ostatniej strony. Myślę, że całkiem nieźle udało mi się to zrobić, ale już wkrótce będziecie mogli ocenić to sami.

O czym jest powieść „Tajemnica Bransoletki”?

Wbrew pozorom jest to powieść bardzo życiowa, a niepozorna bohaterka tej powieści to Patrycja, szukająca odpowiedzi na pytania dotyczące jej życia i dziwnych snów. Dziewczyna to nastolatka, która próbuje zrozumieć, co takiego ma w sobie, że jest inna niż pozostałe jej koleżanki. Aby się tego dowiedzieć, musi trochę pogrzebać w przeszłości, a pomaga jej w tym duch, który jednocześnie jest jej opiekunem i doradcą. Nastolatce nawet przez myśl nie przeszło, że życie zwykłej dziewczyny może nieść za sobą tyle poważnych konsekwencji i zagrożeń.  Do tego dochodzi zainteresowanie jej osobą chłopaków i widoczna niechęć koleżanek. Patrycja jednak nie przejmuje się tym, że nie ma dobrych relacji z rówieśnikami. Woli towarzystwo chłopaków, bo… No właśnie… Dlaczego według Patrycji chłopacy są lepszymi kumplami niż dziewczyny?

W pewnym momencie Patrycja znika i nikt nie wie, co się z nią stało. Uciekła, a może ktoś ją porwał? Okoliczności jej zniknięcia są dziwne… a nawet przerażające…

Patrycja wraca, ale przyczyna jej powrotu owiana jest wielką tajemnicą… Dlaczego dziewczyna zniknęła? Po co wróciła? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w książce „Tajemnica Bransoletki 3”.

Dla kogo jest ta powieść?

Książka skierowana jest do Wszystkich lubiących czytać, nie ma określonego przedziału wiekowego. Akcja powieści jest dosyć szybka, prawdziwa, a zarazem zawierająca w sobie wątki fantastyczne. Ma swojski klimat, dobrą fabułę, a postacie są wyraziste i pełne ekspresji. Książka trzyma w napięciu (nawet mnie), a myślę, że to ważne. W dodatku napisana jest lekkim i prostym językiem, a więc czyta się ją szybko i przyjemnie, tak jak sama lubię.

W następnym poście będziecie mieli wgląd do darmowego fragmentu książki „Tajemnica Bransoletki 3”.

A teraz obejrzyjcie zwiastun filmu „Tajemnica Bransoletki 3”. Kliknij na zdjęcie.

Zapraszam do przeczytania w jaki sposób powstała „Tajemnica Bransoletki” i do fragmentów części pierwszej i części drugiej.