ZESTAW ŚWIĄTECZNY

Jaki prezent na święta?

Najlepszym prezentem i to nie tylko na święta jest książka. Jest to prezent uniwersalny, który zawsze się sprawdzi, niezależnie od okazji. Sprawdzi się także na święta Bożego Narodzenia.

Zapraszam do nabycia zestawu 3 książek „Tajemnica bransoletki” Margo Seili. Książki są nie tylko ładnie wydane, ale ich treść z pewnością zaciekawi wszystkich, niezależnie od wieku i upodobań.

Zestaw świąteczny zawiera komplet 3 książek:

Tajemnica bransoletki „Nieoczekiwane spotkanie – to część, w której poznajemy Patrycję, główną bohaterkę powieści. Dziewczyna to nastolatka, która próbuje zrozumieć, co takiego ma w sobie, że jest inna niż pozostałe jej koleżanki. Aby się tego dowiedzieć, musi trochę pogrzebać w przeszłości, a pomaga jej w tym duch, który jednocześnie jest jej opiekunem i doradcą. Nastolatce nawet przez myśl nie przechodzi, że życie zwykłej dziewczyny może nieść za sobą tyle poważnych konsekwencji i zagrożeń.

Tajemnica bransoletki „Ostatnie spotkanie? – to dalsza część przygód nastoletniej Patrycji. W tej części wiele się zmienia. W życiu dziewczyny nieoczekiwanie pojawia się nastolatek, który pochodzi nie z tego świata. Ale to nie koniec jej odkryć. Im bardziej Patrycja zagłębia się w przeszłość, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. No i w pewnym momencie Patrycja znika i nikt nie wie, co się z nią dzieje. Uciekła, a może ktoś ją porwał? Okoliczności jej zniknięcia są dziwne… a nawet przerażające…

Tajemnica bransoletki „Powrót Patrycji – kontynuacja losów Patrycji, która po wielu trudach wraca, ale przyczyna jej powrotu owiana jest wielką tajemnicą… Dlaczego dziewczyna zniknęła? Gdzie była? Co się z nią działo? Jak wróciła? Dodatkowo z tej części dowiemy się, kim naprawdę jest jej chłopak – Alex i jakie ma plany wobec swojej dziewczyny.ZESTAW ŚWIĄTECZNY

Podsumowując:

Tajemnica bransoletki – to nie tylko fantastyka, przy której można spędzić miło czas.

To książka, która w 50 % opowiada o życiu, o wartościach takich jak: miłość, rodzina, przyjaźń, wiara, mądrość, szczerość, zdrowy rozsądek i prawda. Nie brakuje w niej też wątku mówiącym o nienawiści i zdradzie. Następne 25 % to zasłyszane lub gdzieś przeczytane przeze mnie informacje pochodzące z podań i legend. Pozostałe 25 % to faktycznie – fantazja literacka.

Myślę, że przy tej serii nie sposób się nudzić.

Poniżej chciałabym przedstawić Wam opinie i to w dodatku osób płci męskiej, która jak wiecie, nie lubi chwalić się przeczytanymi książkami. Dlatego myślę, że warto je przeczytać, aby wiedzieć, o czym są te pozycje.

Pierwsza opinia

Książka magiczna!!! Idealna na ucieczkę od trudów dnia codziennego. Wielowątkowa opowieść z rozbudowanymi bohaterami, napisana lekkim stylem, przez co nie przytłacza i bardzo dobrze się ją czyta. Polecam wszystkim miłośnikom fantastyki i nie tylko 😉

Jeszcze lepsza niż część poprzednia!!! Czyta się równie dobrze, jak część pierwszą. Niespodziewane zwroty akcji, dodatkowy plus za podział na rozdziały-dni. Ostrzegam tylko, że gdy się po nią sięgnie, ciężko się oderwać. Z niecierpliwością czekam na kolejną część!

Opinie dodane z portalu „Lubimy czytać

Druga opinia

Zacznę tak trochę z innej strony. Mianowicie, dlaczego po nią w ogóle sięgnąłem(?). Tak, to dobre pytanie! Książka niby ukierunkowana dla dziewczyn, a tak naprawdę jest dla każdego odbiorcy, który po nią sięgnie. Dziewczyna lub chłopak, kobieta czy też mężczyzna. Każdemu przypadnie do gustu! Dam sobie odciąć za tą opinię nie jeden palec :).

Interesuję się zjawiskami paranormalnymi, stąd podczas wyszukiwania książki na jesienny wieczór wyskoczyła mi „Tajemnica Bransoletki” Margo Seila. Po przeczytaniu kilku recenzji, mówię do siebie – ryzyk, fizyk – zamawiam i czekam, aż dotrze do Empiku w Poznaniu. Odbiorę ją osobiście! :D.

Moje odczucia – nie wiem kiedy to się stało, że ten czas tak szybko minął, a tu masz 250-a strona i koniec …ajj…:D

Książka ta to coś w stylu dzisiejszych czasów, problemów, sytuacji, które nas otaczają.

Jak ktoś lubi tzw. seriale paradokumentalne. Lubi poczuć się jak nie jeden bohater/bohaterka takiego serialu. To gwarantuję Wam, iż ta książka jest dla Was. Poczujecie przy niej pozytywne wibracje.

TEN ZESTAW ŚWIĄTECZNY MOŻE BYĆ TWÓJ

Oferta limitowana

Limitowana edycja 3 książek „Tajemnica bransoletki” za jedyne 127 zł z dostawą i indywidualną dedykacją.

Kontakt: seilamargo@gmail.com

Pamiętajcie, liczba egzemplarzy ograniczona.