ZAKLINANIE PIENIĘDZY

Czy marzysz o dostatnim życiu, podróżach i portfelu pełnym banknotów? Uwierz w siłę magicznych zaklęć i prastarych rytuałów. Dzięki nim pomnożysz swój majątek.

Istnieje kilka sposobów na przyciąganie pieniędzy i wcale nie trzeba mieć wyjątkowych zdolności, aby je zastosować w praktyce. Wystarczy trochę chęci i starań, ale dla takiego celu warto się poświęcić. Powinniście jednak pamiętać o jednym: aby zaklinanie pieniędzy zadziałało, musicie w to wierzyć. Nie od dzisiaj wiadomo, że wiara czyni cuda i może nawet „góry przenosić”.

Sposoby zaklinania pieniędzy

Magia obmywania monet

To wróżba, którą stosuje się przed Wigilią. Przygotujcie sobie jakieś ozdobne naczynie bądź pucharek i trochę monet. Rano w Wigilię, gdy tylko wstaniecie, włóżcie monety do naczynia i zalejcie je wodą. Po chwili tą wodą obmyjcie kilka razy swoje ręce i twarz. Nabierając wodę w dłonie, starajcie się nabrać też monety. Pozwólcie, aby monety przepływały wraz z wodą między palcami. Słuchając ich brzęku, pomyślcie, że przy Was jest pomyślność, dobrobyt i te pieniądze.

Magia pożyczki

To magiczne zadanie także należy wykonać w Wigilię. W tym dniu musicie wybrać się do znajomej osoby, którą bardzo lubicie. Złóżcie jej życzenia, a przy okazji „pożyczcie” od niej coś, co należy tylko do niej. Ta rzecz musi być potrzebna Waszej znajomej i używana przez nią na co dzień np.: zapalniczka, długopis itp. Musicie zabrać tę rzecz tak, aby osoba, którą odwiedziliście, tego nie zauważyła. Na drugi dzień musicie tę rzecz dyskretnie oddać. Ten rytuał zapewnia bogactwo nie tylko Wam, ale i tej znajomej osobie.

ZAKLINANIE PIENIĘDZY

Magia Nowego Roku

To zaklęcie zadziała tylko wtedy, kiedy odprawi się je w pierwszych minutach Nowego Roku, czyli tuż po północy. Wcześniej przygotujcie sobie trzy monety, ryż lub kaszę jaglaną, mały czerwony woreczek i coś do wiązania (sznurek). Po noworocznym toaście weźcie woreczek i wsypcie do niego kaszę lub ryż oraz włóżcie owe trzy monety. Następnie mocno zawiążcie woreczek i włóżcie go do chlebaka. Woreczek musi tam leżeć cały rok aż do następnego Nowego Roku. Za rok też zaraz po północy wyciągnijcie z woreczka stare monety i włóżcie do niego nowe. Za stare monety musicie kupić chleb dla Waszej rodziny, dlatego do woreczka powinniście włożyć monety o takim nominale, aby wystarczyło Wam na kupno chleba.

Magia zieleni

Zapewne słyszeliście, że kolor zielony przyciąga pieniądze, dlatego postarajcie się, aby w Waszym domu było jak najwięcej przedmiotów w tym kolorze. Jeśli nie macie zieleni w domu, to:

  • Kupcie sobie zielony portfel.
  • Postarajcie się mieć kilka przedmiotów albo kwiaty w kolorze zielonym w strefie bogactwa.
  • Jedźcie jak najwięcej zielonych potraw.
  • Możecie też palić w domu zielone świece.

Zaklinanie pieniędzy na co dzień

Oto kilka praktycznych porad, które można stosować zawsze i wszędzie.

  • Nie stawiajcie torebki na ziemi, aby pieniądze Wam nie uciekały.
  • Zawsze noście przy sobie (najlepiej w portfelu) jeden banknot, który nie jest do wydania. Dobrze byłoby, aby w takim banknocie było jak najwięcej ósemek, gdyż jest to cyfra bogactwa. Jeszcze lepiej byłoby, gdyby udało się Wam znaleźć taki banknot, którego numer będzie symetryczny np.: 8679768.
  • Nigdy nie mówcie, że Was na coś nie stać. Powtarzajcie dookoła, że stać Was na wszystko.
  • Nie wydawajcie znalezionych pieniędzy. Takie pieniądze trzymajcie w woreczku czy słoiczku w strefie bogactwa.
  • Wieczorem nigdy nie liczcie pieniędzy.
  • W niedzielę nie pożyczajcie pieniędzy od nikogo ani też sami nikomu ich nie pożyczajcie.

Myślę, że te kilka praktycznych porad przyczynią się Wam do przyciągnięcia do siebie bogactwa. Tego Wam życzę.

Zajrzyjcie też na stronę Feng Shui – tam znajdziecie jeszcze inne sposoby na szczęście i zaklinanie pieniędzy.