CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK – część 2

Jak dopomóc swojemu szczęściu?

Dzisiaj ciąg dalszy zabawy czy jak kto woli wróżby z kresek. To nawet ciekawa forma sprawdzenia, co mnie czeka w danym tygodniu. Po co się tyle męczyć, a może okaże się, że niepotrzebnie zamartwiamy się na zapas. Może być i tak, że wydaje nam się, że wszystko jest jak w najlepszym porządku, a tu może spotkać nas jakaś niemiła niespodzianka. Warto więc wiedzieć trochę więcej, aby zapobiec nieszczęściu i dopomóc szczęściu. Taka wróżba i tak trwa tylko przez tydzień, później wszystko zaczyna się od nowa. Tak więc bawmy się i sprawdzajmy, co nas czeka.

Co można wyczytać z kresek – część 2

W jaki sposób stawiać kreski a później je odczytać – znajdziecie w części pierwszej.

Znaczenie figur

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK - część 2

WIELKIE SZCZĘŚCIE – wielka pomoc

Jeśli ta figura wyjdzie Ci z obliczeń, to możesz się cieszyć, gdyż jest to bardzo pomyślny znak. Symbolizuje on moc Słońca oraz wielkie osiągnięcia w każdej dziedzinie życia. Los będzie Ci sprzyjał jak nigdy dotąd!

Praca:

Koniec stagnacji, nareszcie masz okazję rozpocząć coś całkowicie nowego, możesz też wykazać się inicjatywą i pomysłami. Z pewnością przyda Ci się gotówka!

Uczucia:

Zacznij się rozglądać, gdyż nawet nie wiesz kiedy, a może tuż za rogiem czeka na Ciebie szczęśliwa miłość. W dotychczasowych związkach czeka Cię nowy wybuch uczuć. Osoby samotne mogą liczyć na stały związek, jeśli oczywiście nie dadzą powodów do zazdrości.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK - część 2

MAŁE SZCZĘŚCIE – miła pomoc

Nie będzie źle, ale to Ty musisz o to zadbać. Czeka na Ciebie chwilowe powodzenie, ulotne momenty radości i pomyślności. Jeśli będziesz mocno trzymać swoje szczęście, to może Cię nie opuści.

Praca:

Jak dotąd masz znakomite wyniki w pracy, ale niech Ci nawet nie przyjdzie do głowy, aby spocząć na laurach. Niestety, musisz pracować jeszcze więcej i bardziej intensywnie, by ugruntować swoją pozycję. Gdy to osiągniesz, to wówczas trochę przystopujesz.

Uczucia:

Miły flirt tylko uprzyjemni Twoje zapracowane życie. Na Twoje szczęście, będzie on niezobowiązujący. Dlatego nie licz na to, że obiekt Twojej chwilowej fascynacji zaprowadzi Cię do ołtarza.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK - część 2

ZYSK – otrzymywanie

Nie ma lepszego znaku w całej wyroczni niż właśnie ten. Wróży on pomyślność w każdej dziedzinie życia. I nawet jeśli było coś nie tak, to pojawienie się tego znaku, spowoduje, że Twoje życie nabierze innego wymiaru.

Praca:

Nareszcie swoje zamierzone cele osiągniesz bez najmniejszego wysiłku. Wreszcie zaspokoisz swoje ambicje zawodowe. Twoja lojalność i uczciwość zostaną docenione. Awans masz już w kieszeni, a i podwyżkę też. Nie więc czego się denerwować.

Uczucia:

To chyba najlepszy czas nie tylko na realizację ważnych planów, ale i również na odświeżenie starych związków. Te osoby, które jeszcze nikogo nie znalazły, już wkrótce zmienią swój stan cywilny.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK - część 2

STRATA – zły układ

Nie jest to najlepszy znak, ale nie znaczy to, że musi być źle. Wystarczy, że będziesz uważać, aby nie stracić tego, co już masz, a przede wszystkim postaraj się nie zniechęcić do siebie ludzi. To z pewnością będzie trudny tydzień, ale tylko tydzień. Przeczekaj to i w piątek zrób nową wróżbę.

Praca:

Będzie Ci szło jak po grudzie. Postaraj się nie zaczynać w tym tygodniu nowych spraw, bo i tak nic nie osiągniesz. Nie zaskakuj też szefa „genialnymi” pomysłami. I tak Cię nie wysłucha, a może nawet zmienić o Tobie zdanie.

Uczucia:

Czekają Cię nieporozumienia i jeszcze raz nieporozumienia. Jest to bardzo niekorzystny czas dla narzeczonych, kochanków, a nawet małżonków.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK - część 2

RADOŚĆ

To bardzo dobry czas na pogłębianie wiedzy. Nie będziesz mieć większych problemów z nauką, wiedzę będziesz chłonąć, niczym gąbka. Życie będziesz widzieć przez różowe okulary.

Praca:

Samodyscyplina, systematyczność w działaniu oraz dokładność – to Twoje najpewniejsze klucze do pełnego powodzenia.

Uczucia:

Prawdopodobnie właśnie teraz spotkasz swoją prawdziwą miłość. Dlatego rozglądaj się, bądź osobą pogodną, uśmiechniętą, a wkrótce zobaczysz efekt. Postaraj się też zapomnieć o swoich drobnych kłopotach, bo przyćmią Ci wzrok.

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z KRESEK - część 2

SMUTEK – załamanie

Zupełnie bez jakiegokolwiek powodu popadniesz w dołek psychiczny, a nawet w depresję. Zastanów się jednak, czy przypadkiem trochę nie przesadzasz, bo wcale nie będzie tak źle, jak Ty to prognozujesz.

Praca:

Spadnie na Ciebie wiele dodatkowych obowiązków i zadań, ale nie przejmuj się tym za bardzo, bo to przejściowe. Zresztą i tak dasz sobie radę ze wszystkim, gdyż „strach ma wielkie oczy”.

Uczucia:

Mimo iż nie jesteś w dobrym nastroju, to nie zamykaj się na znajomych. Idź z nimi na spacer, do kawiarni i porozmawiaj. Przecież dobrze wiesz, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Za tydzień – ostatnia część wróżby z kresek.