Urodzeni 16 lipca

Urodzeni 16 lipca są osobami przezornymi i bardzo ambitnymi. Niestety, często potrafią zmieniać swe poglądy.

Taka osoba nigdy nie przechodzi nad nowymi pomysłami do porządku dziennego, zawsze stara się je rozważyć starannie i wyciągnąć z nich wnioski dobre dla siebie. Lipcowe Szesnastki są osobami, które w znacznym stopniu ulegają wpływom innych. W związku z tym często o tej samej sprawie będą mówiły inaczej do każdego, w zależności co tamta osoba chce usłyszeć. Charakter tych osób jest dość zmienny, dlatego często dręczą ich wyrzuty sumienia z tego powodu.

Lubią dalekie podróże i spacery zwłaszcza po górach. Nie stronią też od sportu, dlatego posiadają znakomitą kondycję.

Są osobami bardzo wrażliwymi, dość impulsywnymi oraz szlachetnymi. Życie jednak nie oszczędza ich, dlatego często lęk też nie jest im obcy. Pomimo swego zmiennego charakteru, potrafią precyzyjne obmyślać swe projekty i wykazywać się przy tym ogromną przezornością. Ich ambicje stale rosną a w dążeniach do celu, wciąż podnoszą sobie poprzeczkę, lubią przy tym ryzykować i nie boją się ciężkiej pracy. Dzięki swojemu charakterkowi, który jest wyjątkowy, często zostają jednostką wybitną, ale dopiero w drugiej połowie życia.

W młodości są ograniczani i mają trudności z rozwinięciem skrzydeł. Jedynie dzięki swej aktywności społecznej mogą zostać wówczas dostrzeżeni.

Zawód w jakim mogą się realizować:

Powinni kształcić się w kierunku restauratora, hotelarza lub geografa, w tych dziedzinach mogą bardzo dużo zyskać.

Co im zagraża?

W połowie ich kariery życiowej grożą im duże niebezpieczeństwa, ale dzięki swej rozwadze zdołają je przezwyciężyć i uniknąć wszystkiego złego, co im los postawi na ich drodze do kariery. A kiedy wreszcie wyjdą na prostą, już nic ani nikt nie zakłóci im szczęścia.

Ty też masz urodziny właśnie 16 lipca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉