Urodzeni 09 sierpnia

Urodzeni 09 sierpnia są bardzo samodzielni. Niewiele też robią sobie ze zdania innych ludzi.

Jest to człowiek posiadający dwa oblicza. Jedno oblicze jest negatywne – tutaj osoba jest napuszona, sztuczna i zmanierowana, popadająca w nadmierny samozachwyt.

Drugie oblicze jest pozytywne – gdzie dana osoba jest szczera, potrafiąca współczuć, poważna i kochająca.

Typ pozytywny pragnie wcielić w czyn swe ideały i udaje mu się to, dzięki swej nadgorliwości i głębokiej wierze we własne możliwości. Zdaje on sobie sprawę z własnych niedociągnięć i przez to dąży do wzniesienia się ponad te mankamenty.

Natchnienie czerpie z samego siebie i gdy osiągnie rozwój, staje się człowiekiem wielkich czynów. Jego życie to jedno wielkie wyzwanie. Często na swych barkach musi nieść odpowiedzialność za czyny innych ludzi i dlatego cieszy się zaufaniem społeczeństwa.

Jest zacięty i wytrwały, a przy tym może być mściwy. Nie jest osobą niewdzięczną, ale doznanych krzywd, nigdy nie zapomina. Strasznie nieustępliwy, prędzej zginie niż się podda. W życiu posiada wytyczone przez siebie cele i zadania do których wytrwale dąży.

Uwielbia specyficzne rozrywki i przyjemności, które znacznie odbiegają od innych ludzi. Jednak nic sobie z tego nie robi, żyje własnym życiem, poza społeczeństwem.

W życiu mogą czekać na niego podróże, dzięki którym zyska sobie popularność, nawet poza granicami własnego kraju. Powodzenie w interesach i miłości przychodzi do niego w późnym okresie życia.

Zdrowie tych osób:

Jeśli chodzi o zdrowie osób urodzonych w tym dniu, to też jest ono dwojakie. Albo są to jednostki wyjątkowo silne, tryskające zdrowiem, albo są to ludzie chorowici. Bardzo zły wpływ na ich zdrowie mają cierpienia sercowe z nieodwzajemnionym uczuciem czy przykrość doznana z otoczenia.

Co mu grozi?

Zagraża mu niebezpieczeństwa natury fizycznej.

Ty też masz urodziny właśnie 09 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉