Urodzeni 08 sierpnia

Urodzeni 08 sierpnia powinni zająć się czymś odpowiednim, a nie tracić czas na bezsensowne rozrywki i fanaberie.

Osobę tę cechuje niezwykła wiara w siebie i duża ostrożność. Jest ona niesłychanie ambitna w swych dążeniach, dzięki temu potrafi wznieść się ponad własne środowisko. To urodzony przywódca i dyrektor ludzi, wyróżnia się zdolnościami organizacyjnymi.

Uczuciowy, tryskający radością, ale też i impulsywny, potrafi być wytrwały w swych dążeniach, ale na krótką metę. Jest idealnym przyjacielem, który nie zawiedzie, ale też potrafi być groźnym wrogiem. Lubi być w centrum uwagi i mimo, iż jest osobą uczuciową, potrafi nieźle zmyć komuś głowę.

Mimo to, w życiu wykazuje dużo wstrzemięźliwości i skromności. Dzięki swoim zdolnościom użytym w dobrej mierze, potrafi tak pokierować swym życiem, że w efekcie końcowym wywoła pozytywne zmiany także w społeczeństwie.

Wady:

Pomimo swej skromności, w niektórych sytuacjach potrafi być uparty, oporny i nieposłuszny. Jest to osoba porywcza i działająca często w pośpiechu, przez to nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami. Jak się na coś uprze, to i tak to zrobi, choćby było to nie po jego myśli.

W miłości rzadko bywa szczęśliwy, gdyż w stosunku do drugiej osoby jest zbyt szlachetny i za daleko wybiega w przyszłość. Jego nadmierna wiara w dobroć ludzką jest często powodem doznanych przykrości ze strony innych ludzi. Kończy się to niekiedy utratą przyjaźni czy cierpieniem po stracie ukochanej osoby. Mimo tych nieprzyjemności jest w stanie przebaczyć i pogodzić z życiem.

Czego powinien się wystrzegać?

Nie powinien tracić czasu na zabawy i fantazje, które nie mają większego znaczenia dla jego życia i kariery.

Co mu grozi?

Powinien unikać podróżny morskich. Pomimo, iż będzie osobą znaną, raczej nie zbije majątku. Dobrze by było, aby przezwyciężył swoje lenistwo i rozwinął w sobie silną wolę.

Ty też masz urodziny właśnie 08 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉