Urodzeni 21 sierpnia

Urodzeni 21 sierpnia – ich życie wypełnione jest samymi dobrymi i pożytecznymi wydarzeniami.

Jest to niepoprawny marzyciel, człowiek głęboko religijny, który w życiu poszukuje wzniosłych ideałów i motywacji. Często w swym życiu, na pierwsze miejsce, stawia sprawy ducha niż życia codziennego.

Uprzejmy, przyjacielski, lubi spokój i zgodę. Wychodzi z założenia, że niezgoda rujnuje a zgoda buduje, dlatego wiedzie życie spokojne i zgodne z prawem, wypełnione pożytecznymi czynami i miłością. Zazwyczaj uprzejmy, miły i stały w uczuciach, potrafi zawsze utorować sobie drogę w życiu. Posiada dość dużo przyjaciół.

Zalety tych osób:

Cechuje go także odwaga, przedsiębiorczość oraz wrodzona umiejętność rządzenia innymi. Z natury jest dobroduszny i szlachetny, bardzo uczuciowy i reagujący silnie na piękno drugiej osoby.

Kariera zawodowa urodzonych w tym dniu:

Jest wyjątkowo zdolną osobą, można nawet powiedzieć, że te zdolności wykraczają ponad normę i to w dziedzinie sztuki jak i nauk ścisłych. Mimo tych uzdolnień, rzadko jednak wybiera karierę naukową, woli zawód związany z miłością duchową.

Wady tych osób:

Przez tę jego nadmierną uczuciowość, serce może zapędzić go w kozi róg.

Co mu grozi?

Największym dla niego zagrożeniem jest to, że jego piękny umysł zostanie pochłonięty przez wzniosłe cele, do których nie ma serca, ani zdolności, i w dodatku nie będzie mu to sprawiało przyjemności.

Życie uczuciowe:

Często osoby te dwa razy w życiu zawierają małżeństwa, ale obydwa zawsze są pomyślne. Jeśli chodzi o mężczyzn urodzonych w tym dniu, to są oni naprawdę wspaniałymi ojcami dla swoich dzieci.

Podsumowując można powiedzieć, że w życiu i tak czeka go szczęście w miłości i powodzenie w przyjaźni. Osiągnie swój cel i zakończy życie w ciszy i spokoju.

Ty też masz urodziny właśnie 21 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉