Urodzeni 22 sierpnia

Urodzeni 22 sierpnia wyróżniają się dużymi zdolnościami interpretacyjnymi. Posiadają przy tym badawczy umysł.

Osoba ta bardzo ceni sobie porządek i skrupulatność. Przy tym jest dość ambitna, lubi zarządzać ludźmi i wydawać rozkazy. Należy do osób inteligentnych i posiadających silną wolę. Wykazuje ogromne zdolności praktyczne i za wszelką cenę dąży do zrobienia kariery. Jest niepospolitą i niezwykłą osóbką. Szczera aż do bólu, lojalna, szlachetna i zawsze chętna do pomocy. Pogardza jednak tym wszystkim, co tandetne. Wierna, sympatyczna, w życiu wyróżnia się godnością i dumą. Odznacza się wielkim poczuciem odpowiedzialności, lubi sprawować władzę i dąży do tego, aby wywrzeć jak największy wpływ na otoczenie i posiąść autorytet.

Zalety tej osoby:

To doskonały analityk i krytyk w jednej osobie, posiada duże zdolności zarówno w kierunku teoretycznym, jak i praktycznym. Planuje i działa według własnych pomysłów. Dzięki zdolnościom pisarskim może nawet zostać dostrzeżony na polu literackim.

Wady osoby urodzonej w dniu dzisiejszym:

Największą jego wadą jest wyniosłość, zarozumiałość, nadmierna fantazja, zadufanie i władczość. Zamiast działać i osiągać pomyślnie realne cele życiowe, on tylko się martwi i narzeka. Jest też nadmiernie skoncentrowany na własnej osobie.

Co mu grozi?

Jeśli osoba ta się nie zmieni, to życie tak może się jej ułożyć, że nie przyniesie jej wielkich korzyści. Może się nawet tak zdarzyć, że będą same straty. W takim przypadku zostanie raczej dostrzeżony jako podwładny, a nie ten, który rządzi.

Jak wychować dziecko urodzone 22 sierpnia:

Dziecko z 22 sierpnia rodzi się z pewnymi zdolnościami i poczuciem sprawiedliwości. Ma zamiłowanie do porządku i przestrzegania prawa. Należy jednak pamiętać, aby zadbać o jego staranne wychowanie, aby nie zatraciło tych wspaniałych wartości.

Ty też masz urodziny właśnie 22 sierpnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉