Urodzeni 01 września

Urodzeni 01 września mogą mieć jawne, albo ukryte zdolności dziennikarskie bądź literackie.

Z natury jest to człowiek grzeczny, dobrze ułożony i dość skromny. Podświadomie dąży do wszystkiego, co szlachetne, piękne i wzniosłe. Bardzo zdolny jeśli chodzi o naukę, nigdy nie ma z nią problemu, szczególne uzdolnienia wykazuje w dziedzinie medycyny i chemii.

Potrafi pisać w sposób nietypowy i zapadający w pamięć. Dzięki temu jego prace zyskują wysoki poziom i mogą mu przynieść sławę. Mimo swej skromności, zazwyczaj szybko robi karierę i wie, gdzie można dobrze zarobić.  Bardzo interesuje się zdrowym trybem życia, dlatego stosuje różne diety oraz szczególnie dba o higienę. Te przypadłości nasilają się u niego wraz z wiekiem. Zdarza mu się cierpieć na zaburzenia urojeniowe, z których zdaje sobie sprawę i ciągle szuka ich symptomów. Przez ciągłe i uporczywe wmawianie sobie chorób, doprowadza do sytuacji, że zaczyna naprawdę chorować. Szuka wówczas pocieszenia i opowiada wszystkim wokoło o swoim cierpieniu, stając się przy tym bardzo natarczywym i nie zwraca uwagi na cierpienia innych.

Co mu grozi?

Często mogą takiej osobie grozić straty materialne, którym nie będzie potrafiła zapobiec. Jeśli chodzi o małżeństwo, to zazwyczaj nie jest ono zbyt udane. Kobieta często może wybuchać gniewem i nie ma ochoty na wykonywanie zajęć domowych. Nie jest to jednak reguła, gdyż akurat w tym przypadku zdarzają się wyjątki i nie zawsze tak musi być.

Wady:

Jest to osoba obojętna, bezczynna, uległa, niezbyt przejmuje się swymi obowiązkami i tym co się wokół niej dzieje. Często życie traktuje w myśl powiedzenia: „Żyję po to, aby żyć.” Lubi komfort, luksus i bogactwo, a przede wszystkim uwielbia dobrze się zabawić. Należy na nią uważać, gdyż często i łatwo wybucha gniewem.

Ty też masz urodziny właśnie 01 września?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉