Urodzeni 12 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoby  urodzone w tym dniu są pewne siebie, wyniosłe, nie znoszące sprzeciwu. To zwolennicy nowych poglądów.

W jakimkolwiek położeniu życiowym by się nie znalazł, to swym zachowaniem i postępowaniem, pokazuje swoją wyniosłość i władczość. Początkowo osoby, które tego nie akceptują, to i tak przebywając w jego otoczeniu, stają się od niego zależni i biernie poddają się jego nakazom. Posiada on tyle wewnętrznej siły i ma tak stanowczy charakter, że zawsze odnosi zwycięstwo nad swoimi rywalami i przeciwnikami. Jest człowiekiem pewnym siebie i bardzo ambitnym, pragnie,  aby wszyscy go szanowali i byli z niego dumni.

Jego tryb życia jest intensywny, pełen ekscytacji i niebezpieczeństw. Nie brakuje mu też szalonych pomysłów, praktycznie zawsze znajdzie jakieś ciekawe zastosowanie swoich wizji. Fascynuje go wszystko co nowe, inne, w tym zachwycie może nawet posunąć się do fanatyzmu. Aby zrobić karierę nie zawaha się przed niczym.

Mimo tych drobnych mankamentów, jest to człowiek szlachetny, poważny i opanowany. Potrafi również zadbać o swoją karierę i tak sobie wszystko poukłada, że zawsze zajmuje takie stanowiska, które zapewnią mu dobrobyt. Żyje dość długo i beztrosko, chyba, że popadnie w skrajne stany depresyjne.

Są to osoby posiadające niesamowity wdzięk, potrafią wręcz oczarować innych.

Charakter kobiety:

Kobieta urodzona dzisiaj nie należy do osób wysokich wzrostem, ale za to jest bardzo ładna i zgrabna. Ma miły, aksamitny tembr głosu, często się śmieje i potrafi docenić humor i dowcip innych. Zawsze pełna wdzięku, ma delikatne i ładne dłonie, oraz współczujące i pełne litości serce. Mąż zazwyczaj nie rozumie jej subtelnej natury i często myśli, że żona go zdradza.

Co mu grozi?

Może się zdarzyć, że poprzez swoją nieostrożność zostanie zmuszony do ciężkiej pracy, która nie przyniesie mu większych korzyści materialnych.

Podsumowując, są to osoby, które są niezwykle inteligentne i mogą poszczycić się dobrą intuicją. Dzięki tym cechom potrafią dokonywać trafnych i udanych wyborów, zarówno wżyciu prywatnym, jak i zawodowym. Jednakże niektóre ich pomysły bywają niekiedy dość szalone i mocno pokręcone.

Ty też masz urodziny właśnie 12 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉