Urodzeni 22 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona w tym dniu odznacza się dużą wyobraźnia i posiada zdolności literackie. 

Jest to osoba, która fascynuje wszystkich wokół i gromadzi przy sobie liczne grono znajomych. Niestety, sama jest niezwykle przebiegła, dodatkowo inteligentna, oraz nie jest też wolna od wielu niedoskonałości i wad charakteru. Jednak jeśli się w coś zaangażuje, to wówczas potrafi całkowicie poświęcić się danej sprawie. Często stosuje w swych projektach innowacyjne rozwiązania, czym zdobywa sobie uznanie zwierzchników.

Uwielbia czytać, a także pisać i to nie tylko książki. Mimo wysoko rozwiniętej wyobraźni, potrafi także być znakomitym analitykiem. Lubi przyrodę i chętnie przebywa na jej łonie, tym samym, regenerując swoje siły.

Jest to człowiek ambitny, a jednocześnie nastawiony przyjaźnie do otoczenia. W razie jakichś problemów, potrafi z niezwykłą zaciętością bronić swoich interesów. Nie potrafi odmówić sobie przyjemności i chętnie z nich korzysta, chociaż w niektórych sytuacjach, może się to dla niego źle skończyć. Mimo tych drobnych niedogodności charakteru, potrafi żyć w zgodzie z ludźmi i nawet być w stosunku do nich hojny.

Jeżeli chodzi o karierę zawodową tych osób, to bardziej zasłyną na stanowisku dyrektorskim, niż poprzez ciężką pracę i wysiłek. Gdy jednak zostanie przełożonym, będzie wymagał absolutnego posłuszeństwa od swych podwładnych. Jeśli sytuacja będzie odwrotna, to on sam też bez większego problemu, będzie wykonywał polecenia swoich zwierzchników.

Do czego powinni dążyć?

Ludzie ci powinni się starać, aby na życie patrzeć nie tylko z własnego punktu widzenia, ale także umieć ocenić zasady i poglądy innych, oraz liczyć się z ich zdaniem. Jeżeli uda się tym osobom, zwłaszcza mężczyznom, przezwyciężyć swe niskie instynkty, to wówczas zostaną oni wspaniałymi ojcami i partnerami życiowymi.

Wady:

Są to osoby często przewrażliwione na własnym punkcie, oraz niecierpliwe, przez to nie potrafią skupić się na wykonaniu zadania. Nie zawsze też posiadają plany na przyszłość, nie wiedzą co chcą robić i ulegają wpływom osób postronnych. Z uwagi na częste popadanie w depresję, pragną prowadzić życie spokojne, najlepiej gdzieś w zaciszu biura przy segregacji dokumentów.

Co im grozi?

Często bywają zdradzeni przez najbliższe im osoby, po których nigdy by się tego nie spodziewali. Drugim zagrożeniem jest fakt, iż ich zdolności nie zawsze znajdą w życiu zastosowanie i uznanie.

Ty też masz urodziny właśnie 22 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉