Urodzeni 24 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoba urodzona w tym dniu dąży do osiągnięcia władzy i prestiżu w życiu. 

Są to typowi indywidualiści, a przy tym to niezwykle zmysłowe, uczuciowe i namiętne osoby. Może im się jednak zdarzyć, że ktoś silniejszy będzie miał nad nimi przewagę. Odważni, a przy tym skąpi i zachłanni, przed niczym się nie cofają. Bywają także porywczy, przez to potrafią wplątać się w jakieś spory, awantury i zamiast umiejętnie się z tego wyplątać drogą wysiłku umysłowego, oni wolą to rozstrzygnąć przy pomocy siły. Często takie właśnie zachowanie przysparza im licznych wrogów. Jeżeli jednak uda im się przezwyciężyć skłonność do używania siły jako argumentu, to wtedy są w stanie wiele dobrego osiągnąć. Wytyczając sobie cel w życiu, potrafią wytrwale i zdecydowanie dążyć do niego, przezwyciężając wszelkie życiowe pułapki. Zawsze są dumny z siebie i nigdy nie wątpią w swe możliwości i zdolności.

Mimo tych drobnych niedociągnięć, mogą z powodzeniem zajmować wysokie stanowiska, a zaszczyty osiągną w wojskowości. Bardzo dobrzy są także w układaniu projektów i wcielaniu ich w życie.

Wady:

Powinien postarać się przezwyciężyć skłonność do szybkiego wpadania w gniew i zazdrości, oraz nauczyć się uwzględniać zdanie innych ludzi. W małżeństwie może osiągnąć szczęście, ale to od partnera będzie wiele zależało.

Charakter kobiety urodzonej 24 października:

Kobieta urodzona dzisiaj, jest bardzo dobrą gospodynią i potrafi rewelacyjnie ogarnąć całe domowe gospodarstwo. Ma całkowicie inny charakter niż mężczyzna, jest osobą oryginalną, bardzo samodzielną, ale przejawia skłonność do lekceważenia i złośliwości w stosunku do innych. Mimo to jest osobą lubianą.

Zdrowie:

Ludzie z 24 października mają bardzo silny organizm, dość mocną budowę ciała  i obdarzeni są dużą wytrzymałością. Zdarzają im się drobne infekcje chorobowe, ale jeśli zadbają oni o siebie, to szybko powrócą do zdrowia.

Ty też masz urodziny właśnie 24 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉