Urodzeni 28 października

data-urodzenia-urodzeni-w-pazdzierniku

Osoby urodzone w dniu dzisiejszym interesuje wszystko, co jest niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju i jednocześnie tajemnicze. Często żyją one we własnym świecie. 

Bardzo mocno zwracają uwagę na okazywany im szacunek, gdyż sami siebie szanują i posiadają silne poczucie własnej godności. Są ludźmi nieufnymi, niezmiernie ostrożnymi, a także nieco egoistycznymi. Lubią władzę i potrafią o nią walczyć, często w sposób niekonwencjonalny.

Inteligentni, niezależni pod żadnym względem, nie potrafią usiedzieć bezczynnie w jednym miejscu. Lubią aktywnie spędzać czas, a do tego są bystrymi obserwatorami, nic nie może umknąć ich uwadze. Interesują się wszystkim, co tajemnicze i mistyczne, często też lubią zaszyć się w jakimś ulubionym miejscu i sobie pomyśleć, pomarzyć.

Jeśli coś robią, to wykonują to z niezwykłą precyzją, energią i dokładnością. Nawet jeżeli nie do końca są przekonani, co do właściwego wyboru, to nie zawracają, brną dalej. To, co innych wzrusza, bądź wywołuje inne pozytywne reakcje, ludzi tych doprowadza niekiedy do nienawiści, gniewu, zazdrości, a nawet zemsty. Ich wrażliwość jest znacznie silniejsza niż pozostałych, dlatego często są oni odważni za dwóch, a ich siła woli jest godna podziwu. Ogromnym wyzwaniem dla tych osób, jest zawrócenie ze źle obranej drogi i wkroczenie na tę właściwą. Wymaga to wówczas od nich wiele wysiłku i walki wewnętrznej.

Co mu grozi?

Jedynym zagrożeniem dla niego samego jest fakt, że jego przedsięwzięcia mogą się nie udać i dalsza ich perspektywa życiowa legnie w gruzach.

Czego powinni się wystrzegać?

Aby nie gonić za abstrakcjami i fantazjami, które nie będą mogły być zrealizowane, gdyż może się okazać, że życie im ucieka, a nadzieje się nie spełniają. W końcowym efekcie okaże się, że nic nie udało im się w życiu zrobić, gdyż większość planów była fikcją. Dlatego powinni przytemperować swój charakterek i spróbować zrobić to, co będzie realne do wykonania, wówczas mogą oni bardzo wiele osiągnąć.

Ty też masz urodziny właśnie 28 października?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉