Urodzeni 16 listopada

Osoba urodzona w dniu dzisiejszym jest przedsiębiorcza i posiada ogromną siłę przebicia. Zawsze rzetelnie wykonuje swoją pracę i przez to jest nieustannie zajęta.

Osoba urodzona 16 listopada posiada doskonałe zdolności praktyczne, zwłaszcza jeśli chodzi o robienie interesów, bądź poszerzanie stosunków handlowych. Nie tylko jest znakomitym praktykiem, ale również potrafi być zdolnym teoretykiem. Bardzo często odnosi spektakularne sukcesy w dziedzinie nauki. Należy raczej do osób skromnych i z łatwością przychodzi jej dostosowanie się do panujących powszechnie warunków i ludzi. Mimo tych pozorów, wcale nie należy do słabeuszy czy tych niezdecydowanych. Należy do ludzi, których cechuje odwaga, wytrwałość, bohaterstwo i powaga.

Jest to człowiek silnego charakteru, posiadający niezwykłą cechę odradzania się niczym feniks. Dla tego człowieka nie ma takich sytuacji z których nie byłby w stanie się podźwignąć i zacząć wszystko od nowa, z nową wizją i nowymi siłami.

Problemy zdrowotne:

Osoba ta posiada dość wytrzymały organizm, ale wnętrze wrażliwe i dlatego często chwytają się jej infekcje wirusowe. Potrafi długo opierać się chorobie, ale jak już zachoruje, to choroba porządnie ją trzyma. Musi uważać, aby nie trafić do szpitala. Dlatego powinna prowadzić rozsądny tryb życia i starać się jak najczęściej odpoczywać, aby móc w szybkim tempie zregenerować swój organizm. Pomimo tych zaleceń i tak nie wytrzymuje zbyt długo odpoczywając, gdyż natura jej na to nie pozwala. Woli zażyć lekarstwo i iść do pracy, niż siedzieć w domu. Jest to często podyktowane tym, że uważa, iż nikt nie jest w stanie lepiej od niej wykonać danych obowiązków. Jest przekonana, że jeśli sama nie dopnie wszystkiego na ostatni guzik, to utraci przewagę bądź nawet stanowisko.

Ty też masz urodziny właśnie 16 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉