Urodzeni 27 listopada

Osoba urodzona w tym dniu, w życiu zazwyczaj kieruje się intuicją. Zawsze dobrze na tym wychodzi.

Urodzony 27 listopada jest człowiekiem zdecydowanym i nieustępliwym. Zdarza się, że potrafi być nieprzyjemny w stosunku do niektórych osób. Bardzo nie lubi także, gdy podważa się jego zadnie czy autorytet, lub stosuje się wobec niego jakieś ograniczenia. Często wzoruje się na autorytetach, próbując je naśladować, dzięki czemu potrafi załatwić dla siebie wysokie stanowisko. Niezwykle silnie wyczuwa wszystkie bodźce, które wokół niego się znajdują.

Typowym zachowaniem dla tych ludzi jest drażliwość i silne napięcie nerwowe, co powoduje u nich przewrażliwienie i tendencję do niezdyscyplinowania.

Z natury jest to człowiek otwarty, niekiedy aż za bardzo. Mimo to, potrafi być także osobą sentymentalną, wrażliwą, a nawet płaczliwą. Jest osobą wszechstronną, łatwo się uczy i potrafi znaleźć się w każdej niemalże sytuacji. Jak zawiera związek małżeński, to zazwyczaj jeden na całe życie, a partnerów wybiera sobie takich, aby podzielali jego poglądy i zasady. Niestety, nie zawsze się mu to udaje, bardzo często właśnie na tym podłożu dochodzi do licznych pomyłek, gdzie okazuje się, że to wcale nie było wielkie uczucie. Mimo to, bardzo się stara, aby druga połówka była w tym związku szczęśliwa. Także i tu nie zawsze mu się udaje, gdyż miłość traktuje jak przyjaźń i pragnie, aby panowały w niej partnerskie relacje.

Mężczyzna a miłość:

Mężczyzna w miłości pragnie, aby wszystko było jasne i logiczne, co nie zawsze dobrze odbierane jest przez kobiety.

Kobieta w związku:

Także kobieta w miłości narażona jest na takie same niebezpieczeństwa jak mężczyzna, gdyż jej otwarty, jasny i koleżeński stosunek do płci odmiennej, zostaje często źle rozumiany.

We wzajemnych relacjach damsko–męskich, to właśnie częściej mężczyźni biorą przyjaźń za miłość, a miłość za przyjaźń.

Ty też masz urodziny właśnie 27 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉