Urodzeni 28 listopada

Osoby urodzona w tym dniu posiada podzielną uwagę i potrafi wykonywać kilka rzeczy jednocześnie.

Urodzeni 28 listopada to bardzo pogodni ludzie o wesołym usposobieniu, tryskają humorem, aż do końca swych dni. Zawsze i wszędzie zachowują się bardzo kulturalnie i uprzejmie. Jedynie w stosunku do swych wrogów potrafią być nieprzyjemni, lub wyzywający. Do życia podchodzą z entuzjazmem, pełni nadziei, chociaż czasami zdarza się im być wybuchowymi zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Nie sprawia im także problemu realizowanie kilku projektów naraz, czy zmiana zawodu.

Wykazują też pewne skłonności do podróżowania, zmieniania miejsc zamieszkania, a nawet odkrywania rzeczy nieznanych lub tworzenia wynalazków.

Co im grozi?

Największym dla nich zagrożeniem jest to, że mogą być wykorzystywani przez innych ludzi. Wskutek tego nie będą mogli osiągnąć uznania, ani powodzenia. Można nawet skłaniać się do stwierdzenia, że są to osoby trochę próżne, które lubią być hołubione i często gonią za nierealnymi celami życiowymi. Powoduje to, że niepotrzebnie się wówczas rozpraszają, a nawet narażają na znaczne straty.

Wady:

Niektóre z tych osób nie chcą wiązać się sakramentem małżeńskim, wolą za wszelką cenę zachować wolność.

Charakter kobiety urodzonej 28 listopada:

Kobiety z tego dnia często próbują naśladować mężczyzn. Starają się nawet do nich upodobnić i to zarówno poprzez zachowanie, jak i ubiór, czy mówienie.

Jednak zarówno kobiety jak i mężczyźni, nie są zbytnio wylewni, raczej są mrukliwi, niemili, a nawet egoistyczni. Nie wykazują też poczucia sympatii i lojalności, żyją chwilą teraźniejszą, nie myślą o przeszłości, ani nie zawracają sobie głowy przyszłością. Żyją zgodnie z zasadą: tu i teraz. Jutro – to słowo, które nie figuruje w ich słowniku.

Ty też masz urodziny właśnie 28 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉