Urodzeni 29 listopada

Osoba urodzona w tym dniu pragnie poznać wszystko dokładnie, aby móc później to wnikliwie przeanalizować.

Urodzeni 29 listopada są osobami o niezwykłej aktywności umysłowej. Zawsze zastanawiają się nad każdym wydarzeniem, jakie uda im się zaobserwować. Pragną wszystko dokładnie przeanalizować, aby następnie doprowadzić to do jak najprostszej postaci, która nadaje się do późniejszego wykorzystania.

Nie sprawia im większego problemu nawiązywanie znajomości nawet z przygodnymi osobami. Postrzegany jest przez nich jako człowiek im przyjazny, a to dlatego, że wykazuje żywe zainteresowanie ich życiem, przeszłością i wykształceniem. Gdy uda im się nareszcie dojść ze sobą do ładu, a otoczenie nie stawia im zbytnich przeszkód w rozwoju, wówczas szybko dojrzewają i pną się w górę, stając się jednocześnie ośrodkiem pomocy i oświaty dla innych.

Są to bardzo zgodne osoby, bezkonfliktowe, dlatego często ich przeciwnicy przekonują się do nich i zostają ich przyjaciółmi. Należą do osób ruchliwych, lubiących długie spacery na świeżym powietrzu i wysiłek fizyczny. Jeśli ich praca należy do siedzących, to dla będzie nich męka, gdyż nie lubią stagnacji.

Co im grozi?

Jedyne co im może grozić to to, że w trakcie uprawiania sportu mogą doznać licznych kontuzji lub ulec wypadkowi.

Czego powinni się wystrzegać?

Aby przez brak wytycznych podczas realizowania zadań i własnemu zadufaniu, nie rozdrabniać się na szczegóły. Powinni skupić się raczej na całościowym wykonaniu przedsięwzięcia. Przyniesie im to wówczas więcej korzyści, a zapobiegnie startom.

Charakter kobiety urodzonej 29 listopada:

Kobiety z tego dnia są wspaniałymi gospodyniami, żonami i pełnymi miłości matkami. Zdarza się, że w swoim życiu mają dwóch mężów lub partnerów. Jednak nigdy nie tracą nadziei, są pełne miłości i posiadają niezwykle wrażliwą duszę.

Ty też masz urodziny właśnie 29 listopada?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉