Urodzeni 15 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest ufna i kochająca. Interesuje się wszystkim, co się wokół niej dzieje.

Jej życie przebiega w ciągłym ruchu i napięciu, dlatego potrzebuje wiele przestrzeni do działania i miejsca dla poszerzania swej twórczości. Aby jednak móc tego dokonać, potrzebuje słuchaczy, którzy chętnie będą słuchać jej teorii. Ludzie ci szerzą swoje idee, jednocześnie pragnąc wcielić je w życie i chcą, aby otoczenie ich podziwiało.

Osoby urodzone 15 grudnia często się zakochują i nie wstydzą się okazywać swoich uczuć na zewnątrz.

Zdrowie tych osób:

Choroby się ich nie trzymają, dlatego dożywają sędziwego wieku, zachowując przy tym aktywność i jasność umysłu. Jeżeli jednak zdarza im się zachorować, to będą to problemy związane z płucami lub na tle nerwowym. Pomimo swej nadmiernej ruchliwości i aktywności, potrafią bez większego problemu wypoczywać, a także zregenerować swój organizm. Ich sen jest zazwyczaj głęboki, ale w razie zagrożenia potrafią natychmiast się obudzić. Kiedy jednak życie wymaga od nich nadmiernego wysiłku, wówczas często kończy się to wyczerpaniem fizycznym i psychicznym.

Zarówno we wspólnej pracy i małżeństwie najwyższe wyniki mogą osiągnąć wiążąc się z ludźmi urodzonymi w dniach: od 22 lipca do 23 sierpnia, oraz od 20 marca do 21 kwietnia.

Czego powinien się wystrzegać?

Poprzez swą nieostrożność i eksponowanie uczuć na zewnątrz, dość często zostają zranieni w miłości. Zdarza im się niekiedy źle ulokować swoje uczucia, wówczas obrażają się na drugą osobę, stając się odludkiem. Dobrze byłoby, aby w związkach unikali nadmiernej zazdrości, ponieważ spowoduje ona u tych osób cierpienie fizyczne. Może także doprowadzić ich do choroby lub nawet do nieprzewidzianych gwałtownych posunięć z ich strony.

Ty też masz urodziny właśnie 15 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉