Urodzeni 14 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest niezwykle oryginalna i ekstrawagancka. Jest również bardzo samodzielna, dąży do zdobycia popularności.

Osoba urodzona 14 grudnia nie uznaje ustalonych praw społecznych. Natomiast dąży do realizacji swoich dziwnych niekiedy pomysłów, zdaje sobie przy tym sprawę, co chce osiągnąć. Pragnie także, aby jej marzenia zostały za wszelką cenę wcielone w życie. W stosunku do innych ludzi jest bardzo życzliwa, ale gdy widzi jakąś niesprawiedliwość, natychmiast reaguje i staje po stronie poszkodowanych.  Nie widzi w tym problemu. Jest osobą inteligentną z głową pełną przeróżnych ciekawych pomysłów i projektów, potrafi widzieć dalej i głębiej, jednak trudno jej nazwać swoje wizje.

To człowiek, który nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Nie lubi także wszelkiego typu ograniczeń, to raczej tak zwany „niebieski ptak”. Potrafi także wywoływać spory i kłótnie, gdyż z upodobaniem maniaka uwielbia przeciwstawiać się ogólnie przyjętym zasadom i temu, co w danym momencie innych ludzi porusza. Niezwykle łatwo takiego człowieka obrazić, zwłaszcza tym, że nie akceptuje się jego silnego pragnienia bycia popularnym.

Co mu grozi?

Przez to, że zajmuje się wszystkim, tylko nie sobą, nie potrafi sam siebie poznać dogłębnie i zrozumieć swojej natury. Powoduje to, że  w swych działaniach rozdrabnia się na „drobne”, zamiast skupić się na wykonaniu jednego zadania dobrze.

Czego powinien się wystrzegać?

Osoby z tego dnia powinny zwrócić szczególną uwagę, aby ich błyskotliwa kariera nie zakończyła się fiaskiem. Także ich ciągłe niezdecydowanie może spowodować, że stanie się w swych działaniach powolny i niedbały.

Ty też masz urodziny właśnie 14 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉