Urodzeni 26 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest uzdolniona w kierunku artystycznym i lubi przebywać w towarzystwie osób płci przeciwnej.

Są to osoby samodzielne, które polegają tylko i wyłącznie na sobie. Swą siłę potrafią czerpać z własnego wnętrza i doświadczenia. Zazwyczaj są oni wszechstronnie uzdolnieni i swą wiedzę  umiejętnie wykorzystują w każdej sytuacji. Potrafią też skoncentrować się na swych celach życiowych i dążyć do ich zrealizowania za wszelką cenę, i to nieważne, jakie będą tego końcowe efekty.

Urodzony 26 grudnia jest ambitny, poważny, myślący i delikatny. Zachwyca go wszystko, co piękne, zarówno w sztuce jak i w przyrodzie. Ma dobry gust i bardzo podobają się mu osoby płci przeciwnej, dlatego bardzo chętnie nawiązuje z nimi bliższe relacje.

Może mieć problemy ze stawami kolanowymi, dlatego powinien unikać nadmiernego ich obciążania. Zazwyczaj zajmuje się swoimi problemami i nie należy do osób, które mieszają się w sprawy innych ludzi.

Wady:

Największą wadą tych ludzi jest nadmierny egoizm i zbytnia gadatliwość. Czasami w przypływie emocji, potrafią przez dłuższy czas rozmawiać o swoich troskach i problemach, jakie ich spotkały, nie zważając na problemy innych.

Problemy chorobowe:

Urodzeni  dzisiaj należą do osób dbających o swoje zdrowie i  niepoddających się chorobom. Zazwyczaj długo żyją, dłużej niż przeciętny człowiek w tym samym co oni wieku. Dodatkowym atutem jego jest to, że do końca swych dni zachowuje jasność umysłu. Ewentualnymi chorobami, jakie mogą ich dotknąć to reumatyzm, chwilowe niedyspozycje żołądkowe i zwykłe dolegliwości podeszłego wieku. Zazwyczaj zdrowie tak długo im dopisuje, jak długo zachowują aktywność fizyczną. Dlatego dobrze byłoby, aby do późnego wieku, mogli się czymś zajmować. Jednak często pochłonięci pracą zapominają o depresji i innych stanach przybicia, a te są dla nich największym  wrogiem.

Jak wychować dziecko?

Dzieci takie rodzą się już z predyspozycją do egoizmu, dlatego zarówno rodzice i nauczyciele powinni dążyć do rozwijania w nich pragnienia służenia innym, zamiast do dążenia do zaspakajania własnego egoizmu. Należy zadbać również, aby dziecko zachowało umiar we wszelkich działaniach i potrafiło się zachować. Także należy zwrócić uwagę, aby nie przebywało w towarzystwie, gdzie króluje brak kultury i używa się wulgaryzmów. Dzieci te są bardzo  podatne na otoczenie i szybko przyswajają  negatywne zachowania.

Ty też masz urodziny właśnie 26 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉