Urodzeni 23 stycznia

Urodzeni 23 stycznia to osoby stałe w uczuciach i bardzo cierpliwe. Często służą pomocą innym i nic nie chcą w zamian. Niestety, ale nie zawsze dotrzymują obietnic.                   

Jest zagorzałym zwolennikiem postępu, człowieczeństwa, przyjaźni i solidarności z innymi. Chętnie bierze udział we wszelkich pracach społecznych, popiera te ugrupowania, które są zgodne z jego przekonaniami. Unika wystąpień publicznych, zwłaszcza tych aroganckich. Niezwykle inteligentny, zręczny i bystry człowiek, odznacza się niezwykłą intuicją, dzięki której potrafi trafnie określić ludzi i uniknąć wielu nieprzyjemności. Jest przesympatyczną osobą, bardzo towarzyską, często rozpoznawalną, jednak bywa ostrożny, taktowny, cierpliwy i wytrwały w swych dążeniach.

Niezwykle łatwo nawiązuje znajomości i przyjaźnie, nie sprawia mu także problemu przebywanie w towarzystwie różnych ludzi. To bardzo życzliwi ludzie, uczynni, jednak niekiedy zdarza im się zapomnieć o danej obietnicy. Są oni dość dobrze zbudowani o pięknej, śniadej cerze.

Z temperamentu są raczej sangwinikami, więc należą do ludzi emocjonalnych i wylewnych, gdzie praca jest dla nich zabawą, a każde nowe doświadczenie jest niezwykle ekscytujące. To otwarci i pełni entuzjazmu ludzie. Posiadają szczytne idee życiowe, które nie zawsze przynoszą im korzyści, zwłaszcza materialne.

Jaka kariera najlepsza dla tych osób?                                                  

Jeśli chcą oni osiągnąć sukces w życiu to najlepiej jeśli pójdą w kierunku artystycznym, lub dobrze także sprawdzą się jako uczeni, pracownicy intelektualni, oraz literaci. Mogą być oni również dobrymi handlowcami lub politykami, gdyż posiadają szerokie poglądy, których otoczenie nie zawsze jest w stanie zrozumieć. Ogólnie, w większości zawodów odnoszą sukces, więc z powodzeniem mogą wybrać każdy.

 Wady:                                                                                                   

Największą wadą tych osób jest ich niezdecydowanie, częste kaprysy, oraz chęć wyodrębnienia się od innych i podkreślania za wszelką cenę swej oryginalności. Także często zarzuca się im nadmierny egoizm i przebiegłość.

Czego powinien się wystrzegać?                                                        

Powinien się postarać, aby nie być nadmiernie tchórzliwym i nie unikać odpowiedzialności, oraz bardziej cieszyć się z małych rzeczy.

Co mu grozi?                                                                                         

W życiu mogą go dotknąć jakieś rozczarowania spowodowane zbyt małą praktyką, lub śmiercią osób kochanych, wówczas jego siła woli, może okazać się niewystarczająca do opanowania tych trudnych sytuacji.

Ty też masz urodziny właśnie 23 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉