Urodzeni 01 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, zdecydowana, przebojowa i zawsze dotrzymuje swoich obietnic.

Urodzeni 01 lutego są inteligentni, odczuwają szczególny sentyment do osób duchowych i uczonych. Posiadają też silny charakter i poczucie własnej godności. Bardzo wysoko cenią sobie wolność i niezależność, jednak to może narazić ich na liczne niebezpieczeństwa. Dlatego powinni oni starać się dostosować do otoczenia, a nie czekać, aż otoczenie dostosuje się do nich. Dla tych ludzi problemem jest to, że przy swej niezależności, zostaliby zmuszeni do poddania się woli innych i robienia tego, co im każą; dla nich to katorga.

Dzięki temu, iż jest on dumny i wie czego chce, często rządzi ludźmi, nawet swoimi przełożonymi. Powinien jednak uważać z tym rządzeniem, gdyż mogą go spotkać różne niemiłe niespodzianki.

O co powinien się troszczyć?

Aby jak najwcześniej nauczył się panować nad sobą i zrozumiał wreszcie, że przełożeni to też ludzie i oni też mają prawa i przywileje. Powinien także dążyć do tego, aby przezwyciężać swoje stany niepokoju, dostrzegać w otoczeniu, w większości pozytywne rzeczy i nie potępiać zbyt pochopnie ludzi. Nie powinien dawać obietnic, których później nie będzie w stanie dotrzymać. Jeśli coś obieca, to powinien wypełnić to zobowiązanie.

Podejmując ważne decyzje powinien słuchać głosu swego serca, gdyż wbrew pozorom bardzo często ten głos podpowiada mu bardzo dobre rozwiązania. Zazwyczaj ma wielu dobrych przyjaciół, którzy wywierają na niego pozytywny wpływ. Ma on życzliwy i miłosierny stosunek do ludzi, a jego dobroduszność objawia się zarówno w kierunku ludzi jak i zwierząt. Nieustannie dąży do poprawy warunków swego otoczenia i chce mu zapewnić nie tylko dobrobyt, ale warunki do nauki i poszerzania wiedzy, gdyż wierzy w wykształcone społeczeństwo. Jeśli uda mu się wypełnić te zobowiązania w stosunku do społeczeństwa, wówczas cieszy się jak dziecko.

Należy dodać, że wraz z wiekiem wszystkie jego pozytywne cechy, umacniają się, czyniąc go niezmiernie wartościowym człowiekiem.

Ty też masz urodziny właśnie 01 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉