Urodzeni 08 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest stała w uczuciach, wrażliwa, sentymentalna i cierpliwa. Zawsze we wszystkim pomocna.

Wszystkie swoje emocje trzyma wewnątrz siebie, rzadko się uzewnętrznia. Zazwyczaj otoczenie nie jest w stanie wywnioskować, o czym myśli, ani jaki jest jej stan wewnętrzny, czy uczuciowy. Jest to bardzo inteligentna osoba, lubi się uczyć, poznawać nowe rzeczy i jest typową samarytanką. W pracy okazuje wiele cierpliwości, chętnie wykonuje wszystkie polecenia i raczej się nie skarży.

Jest to osoba o dobrym sercu, potrafi być przewidująca, w dodatku słynie ze swej ostrożności i nieufności. Posiada stałe i jasno określone cele życiowe i stara się do nich dążyć. Potrafi prowadzić interesy, często nawet jest w tym świetna. Jej pasją są dalekie podróże i chętnie wyjeżdża w różne zakątki kraju i świata. Zdarza się, że w swym życiu doznaje stanów pesymistycznych, jednak takie stany trwają u tych ludzi krótko.

W małżeństwie, to oni wykazują dużo zdrowego rozsądku i troszczą się o szczęście swojego partnera. Nawet jeśli w małżeństwie stosunki układają się źle, to osoby te, mimo wszystko, starają się być do końca wspaniałymi rodzicami i dobrymi partnerami dążącymi do wzajemnej harmonii.

Wady:

Największą wadą tych osób jest ich nadmierny egoizm oraz zbytnia zarozumiałość i wyniosłość. Często ich przejścia życiowe są spowodowane brakiem kompetencji w danym zakresie, a przede wszystkim, trudnością w przyznaniu się do tego.

Jak wychować takie dziecko?

Dzieci urodzone 08 lutego są bardzo inteligentne i często swym intelektem wybiegają ponad swych rówieśników. Rodzice powinni takie dziecko wspierać i dużo z nim rozmawiać na wszystkie temat, i nie bać się, że takie dziecko nie zrozumie pewnych spraw. Jeśli takie dziecko będzie traktowane w rodzinie po partnersku, wówczas będzie ono troszczyło się o dobro rodziny, będzie posłuszne i szczęśliwe. Dzieci te chcą zawsze postępować zgodnie z prawem, dlatego rodzice powinni im tłumaczyć, dlaczego warto postępować tak, a nie inaczej.

Jednak opiekunowie powinni wystrzegać się przesady w postępowaniu z nim, gdyż doprowadzą do tego, że stanie się ono nadmiernie pewne siebie i zarozumiałe.

Ty też masz urodziny właśnie 08 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉