Urodzeni 16 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo towarzyska i kulturalna. Posiada umysł badacza i zna się na ludziach.

Jest to człowiek miły, uprzejmy, wrażliwy i bardzo inteligentny. Posiada rewelacyjną pamięć. Dzięki temu, że do wszystkiego podchodzi z dystansem, często przez otoczenie posądzany jest o nadmierny cynizm. Dzięki swej cierpliwości i staranności potrafi poświęcać się dla celów wyższej wagi. Ma otwarty charakter, a do tego jest bardzo sympatyczną osobą. To również wielki społecznik, często zajmuje się akcjami humanitarnymi.

Łatwo przyciąga do siebie przyjaciół i chętnie także gości ich u siebie w domu. Jego otwartość i życzliwość powoduje, że nawet udaje mu się przedostać do hermetycznych i zamkniętych kręgów towarzyskich. Chociaż jest osobą powszechnie lubianą i fascynującą, to jednak jego oryginalność powoduje, że nie zawsze wszystkim się podoba. Natomiast jego zbytnia samodzielność często niepokoi innych. Ludzie nie mogą go zwyczajnie zrozumieć, dlatego stara się unikać takiego towarzystwa, do którego każdy ma łatwy dostęp.

Jest też bardzo uczuciową osobą. Jego uczucie przejawia się często w bardzo subtelnych formach. Zna się też na ludziach, dlatego nie każdy go lubi. To bardzo zdolny i kulturalny członek społeczeństwa.

Co mu grozi?

Zdarza się im, że niefortunnie lokują swoje uczucie, wówczas bardzo cierpią z tego powodu.

Osoba z 16 lutego jest bardzo przywiązana do swego domowego ogniska. Jednak ze wstąpieniem w związek małżeński, wcale jej się nie spieszy, ale, gdy się wreszcie zdecyduje, wówczas jest idealnym mężem lub żoną.

Z kim powinni tworzyć udane związki

Najlepsze związki, zarówno w małżeństwie jak i w przyjaźni stworzy z osobami urodzonymi od 21 maja do 21 czerwca i od 22 września do 23 października.

Zdarza się im, że zdobywają majątek i stają się posiadaczami własnej nieruchomości. Nie są to jednak osoby, które zbyt wiele uwagi przywiązują do materialnej strony życia. Często nawet nie wykazują większego zainteresowania robieniem kariery, czy zbijaniem majątku. Nie znaczy to, że są to ludzie leniwi, absolutnie nie. Wykazują aktywność i pilność, ale tylko tam, gdzie uważają, że warto. Ich partner życiowy jest zawsze porządną osobą, gdyż nie wiąże się z osobami, które na niego nie zasługują.

Ty też masz urodziny właśnie 16 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉