Urodzeni 25 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo towarzyska, niezwykle uprzejma, łatwo ulega wzruszeniu.

Lubi się bawić, ale w dobrym towarzystwie, chętnie i aktywnie bierze udział w różnych akcjach społecznych. Chętnie świadczy innym przysługi i potrafi poświęcić się dla swoich przyjaciół. Również jego przyjaciele odwdzięczają mu się tym samym, darzą go uznaniem i chętnie udzielają wszelkiej pomocy. To bardzo czuła i wrażliwa jednostka, zawsze oddana swojemu partnerowi, ale lubi bogate życie towarzyskie. Często uzdolniona jest w kierunku artystycznym, wielki zwolennik sztuki, a przede wszystkim miłośnik teatru. Najchętniej do zamieszkania wybiera teren położony nad wodą.

W dniu dzisiejszym zazwyczaj rodzą się dwa typy ludzi.

Pierwszy typ, to człowiek przeciętny, bierny, obojętny, niczym się nie przejmuje i często bywa apatyczny.

Natomiast drugi typ, jest bardzo zdolny i bystry, angażuje się w pomoc dla innych i potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność za swe czyny, przez co jest bardzo cenioną osobą w społeczeństwie. Postępując w ten sposób ujawnia swoje najlepsze cechy charakteru. Jednak obawia się wszelkich pomyłek, zwłaszcza takich, które w późniejszym okresie okażą się brzemienne w skutkach. Jeśli nie będzie pracował nad sobą, to nie utrzyma się zbyt długo na szycie.

Najczęściej ludzie ci obawiają się niepowodzenia i biedy w swym życiu. Zwykle wykonuje zawód związany z kierowaniem przedsiębiorstwem lub zarządzaniem ludźmi. Może też być dobry jako nadzorca, nauczyciel, a nawet dyrektor, gdyż większość chętnie podaje się jego sugestiom i radom.

Kobiety zazwyczaj mają dójkę dzieci i ich związki są dość trwałe.

Wady:

Osoby te są z natury dość chytre i w niezwykle subtelny sposób potrafią innych wyprowadzić w pole. Ich nadmierna wrażliwość jest w pewnym sensie utrapieniem dla nich, gdyż często swoje urojenia i fantazje biorą oni za rzeczywistość. Zbyt łatwo miesza także sprawy materialne z duchowymi, biorąc jedne za drugie. W niektórych sprawach wykazuje nadmierną przesadność, która polega na jego własnych odczuciach i wrażeniach, zamiast na zdrowym rozsądku.

Marzenia i chwiejność nastrojów sprawiają im wielką przyjemność, a zwłaszcza narkotyki, ale one szybko potrafią wyprowadzić go z równowagi. Dlatego powinien ich unikać, aby nie popaść w nałóg.

Ty też masz urodziny właśnie 25 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉