Urodzeni 26 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna, łagodna, wnikliwa i uczciwa. To zwolennik wszystkiego co piękne, zarówno w przyrodzie jak i w sztuce.

Bardzo ciągnie go do ludzi, ale też równie szybko budzą się w nim odruchy antypatii. Jednak jest zbyt kulturalny, aby dać odczuć innym, że nie są mile widziani, bądź akceptowani przez niego. Często pomaga ludziom w potrzebie, ale niekiedy zdarza mu się oddać zbyt wiele, wówczas szkodzi nie tylko swoim interesom, ale i również zdrowiu. Na szczęście nie żąda od ludzi tyle, ile sam daje, bo gdyby tak było, to wówczas stałby się osobą mało lubianą. Jest bardzo przywiązany do swego domu rodzinnego i rodziny. Nie zawsze potrafi to jednak okazać, mimo to i tak wszyscy go lubią. Posiada bogatą wyobraźnię i talent w kierunku artystycznym. Z natury jest jednostką bardzo delikatną i niezwykle subtelną.

Zawsze oddany swym ideałom, potrafi pracować wytrwale i cierpliwie. Tam, gdzie inni porzucili pracę zniechęceni jej trudnością, on jest wytrwały i trudzi się dalej nad jej wykonaniem.

Nie sprawia mu problemu wyrażanie własnych myśli i to zarówno w mowie, jak i piśmie, jego styl jest potoczny i żywy, a słowa płyną prosto z serca. Często jego listy mogłyby przejść do historii, tak są pięknie napisane. Na świat patrzy bardzo optymistycznie, można nawet powiedzieć, że przez „różowe okulary”, łatwo też poddaje się swojemu temperamentowi.

Dzięki swym wszechstronnym talentom, staje na czele partii, ludzi i nimi świetnie zarządza. Sprawia mu też przyjemność zajmowanie się sprawami przyrody i chętnie zgłębia jej tajemnice.

Kobiety z 26 lutego, bardzo nie lubią tego, co szorstkie i proste.

Co grozi osobie urodzonej w tym dniu?

Nie zawsze potrafi poradzić sobie w sprawach praktycznych, dlatego też często spotykają go przykrości i może ponieść straty.

Wady:

Największą jego wadą jest wywoływanie niepotrzebnych zamieszek i dopadający go dość często nieokreślony strach. Przez te dolegliwości może popadać w wyimaginowane choroby. Jeśli się z ty nie upora, może zapaść na zdrowiu i to dość poważnie.

Ty też masz urodziny właśnie 26 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉