Urodzeni 27 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest powściągliwa w swoich ocenach i dobroduszna. To przede wszystkim zawsze wierny przyjaciel.

Posiada niezwykle rozwiniętą wyobraźnię, potrafi pozytywnie wpływać na życie umysłowe i swoją pracę, interesuje się muzyką i sztuką. Nie skrywa swych zdolności, a wręcz przeciwnie, chętnie pomaga w tym kierunku, nawet w stosunku do obcych jest otwarty i szczery. Jednak bardzo łatwo jest takiego człowieka zranić, wówczas zamyka się w sobie. Gdy jednak z własnej woli zdecyduje się coś popierać, to gotów jest, nawet z narażeniem siebie i własnych interesów, to popierać do końca i trudno jest go od tej decyzji odwieść. Jego największym dążeniem jest zrobienie kariery i zostanie bogatym. Zawsze pełen taktu, umiejętnie potrafi układać przeróżne, mądre plany i całkiem dobrze opanowuje innych ludzi.

Jakie grozi mu niebezpieczeństwo?

Powinien uważać na wszelkie kontakty z wodą oraz nieoczekiwane straty. Często dąży do zrealizowania takich projektów, które są dla niego nieosiągalne, lub sprowadzają straty.

Wada:

Najgorszą wadą tych ludzi jest ich nadmierna chwiejność i niezdecydowanie. Gdy mają podjąć szybką i ważną decyzję w interesach, to najczęściej decydują się na nią wówczas, gdy już jest za późno i wszystko przestało się opłacać.

W małżeństwie jest raczej szczęśliwy, nie ma wielkich wymagań i zazwyczaj stara się zapewnić szczęście swej ukochanej osobie. Nie pamięta złych rzeczy i darowuje urazy. Jest dobrym człowiekiem i partnerem życiowym. Jego dobroć i miłosierdzie często przejawia się w jego życiu codziennym. Gdy spotka go jakieś niepowodzenie, to nie zrzuca winy na innych, uważa, że to on gdzieś popełnił błąd.

Jak wychować takie dziecko?

Dziecko takie rodzi się dobre i szlachetne. Od małego myśli, że inni ludzie są także uczciwi i postępują zgodnie z prawem, dlatego zdarza mu się swoim zaufaniem obdarzyć nie te osoby, które na to zasługują. Gdy takie dziecko zostaje skrzywdzone, bardzo to przeżywa. Jednak wcale nie myśli o zemście, czy ataku na tych, którzy wyrządzili mu krzywdę. Dlatego tym dzieciom należy dać staranne wychowanie, jak najwyższe wykształcenie i starać się zapewnić mu doborowe towarzystwo, które też będzie kulturalne i inteligentne. Jeśli będzie inaczej, wówczas przejmie wszelkie negatywne przyzwyczajenia i sposób zachowania się.

Ty też masz urodziny właśnie 27 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉