Urodzeni 24 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, zawsze opanowana i spokojna, chce być zauważalna wśród otoczenia.

Dużą uwagę zwraca na to, jak postrzegany jest na zewnątrz, dlatego często nie pokazuje swojego prawdziwego oblicza. Ujawnia je dopiero po bliższym obcowaniu z daną osobą i bliższym poznaniu się. Posiada niezwykle delikatny i napięty system nerwowy, łatwo można go zdenerwować. Często w swym życiu zdobywa dwa zawody, gdyż uważa, że tak jest wygodniej i łatwiej później znaleźć dobrą pracę. Potrafi idealnie dostosować się do każdych warunków życiowych, dlatego w życiu zawodowym osiąga całkiem niezłe rezultaty.

Ma także zdolności czysto teoretyczne i praktyczne, dlatego idealnie sprawdza się w zawodzie związanym z księgowością, może piastować stanowiska kierownicze, oraz pracować na posadzie państwowej. Jednak największe powodzenie i uznanie osiągnie w zawodzie związanym ze sztuką i w tym kierunku jest także wyjątkowo uzdolniony. Muzyka, to jest to, co go kręci.

Co mu grozi?

Powinien unikać chęci szybkiego wzbogacenia się, gdyż może się wplątać w jakieś problemy. Powinien zachować należytą ostrożność i do swojego celu dążyć na spokojnie i przemyślanie, wówczas z pewnością uniknie wielu grożących mu niebezpieczeństw.

Nie posiada zbyt mocnego organizmu, mogą mu się przyplątać choroby związane z klatką piersiową i problemy z krwią. Aby zachować zdrowie i siły, powinien zachować umiar we wszystkim, a nie popadać w krańcowości, gdyż na jego wrażliwej naturze wszelkie ekscesy odbijają się ujemnie.

Jak wychować dziecko?

Dziecko takie lubi się objadać i w dodatku jest łakome, dlatego rodzice powinni szczególną uwagę zwracać, aby nie doprowadzić do otyłości. Powinno jeść tyle, ile potrzebuje jego organizm. Jeśli w dzieciństwie wyrobi w sobie dobre nawyki żywieniowe, to w dorosłym życiu mu to zostanie.

Ty też masz urodziny właśnie 24 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉