Urodzeni 13 marca

Urodzeni 13 marca nie należą do przesądnych. Nie dostrzegają też błędów, jakie popełniają ich bliscy.

Podejmując decyzje, decyduje się powoli, ale za to wytrwale realizuje później te postanowienia. Należy do ludzi nie wadzących nikomu, jest raczej ustępliwy, ale gdy się zdenerwuje, bardzo trudno jest mu się uspokoić. Nigdy się nie mści i nie okazuje nienawiści, należy do tych szlachetnych i postępujących zgodnie z prawem. Na ogół jest bezkonfliktowy, posiada duże zdolności analityczne i jest dość krytyczny, zdarza się mu być czasami niespokojnym, nerwowym, a przez to nieuważnym.

W pracy zawodowej jest bardzo gorliwy. Każdą wolną chwilę lubi spędzać w pobliżu wody, która działa na niego uspokajająco i chętnie uprawia wszelkie wodne sporty. Właśnie w tym kierunku często osiąga bardzo duże powodzenie.

Urodzeni w tym dniu często mają podwójną naturę.

Pierwsi z nich, to typowi indywidualiści o określonym celu w życiu, posiadają wysokie ideały i obdarzeni są silną intuicją, która często ratuje ich przed niedogodnymi sytuacjami.

Drudzy natomiast, to ludzie słabi, którzy w życiu są bardzo nieostrożni, lubią hazard, wszelkiego rodzaju rozrywki i inne nie do końca dobre rzeczy.

Jak wychować takie dziecko?

Należy tak je wychować, aby w przyszłości należało do ludzi gospodarnych. Nie należy dawać mu zbyt dużo pieniędzy i rozliczać ich z każdej wydanej złotówki.

Ludzi ci lubią używać życia i często nie dostrzegają własnych błędów, ani błędów osób z którymi aktualnie przebywają. Otacza się wpływowymi znajomymi, którzy zawsze go popierają, jednak majątek zawdzięcza wyłącznie sobie. Posiada zazwyczaj liczną rodzinę i więcej niż dwójkę dzieci. Zdarza się im także zawierać w swym życiu dwa małżeństwa. Jego bierność niekiedy odbierana jest jako niewzruszoność i spokój, jednak z drugiej strony może być oznaką lenistwa i braku zainteresowania. Osoby te powinny uważać, gdyż poprzez swoją nieostrożność narażają się na niepotrzebne dodatkowe problemy.

Ty też masz urodziny właśnie 13 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉