Urodzeni 29 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo miła, ale przede wszystkim tylko w stosunku do przyjaciół, natomiast dla wrogów potrafi być nawet niebezpieczna.

Tak bardzo wierzy we własne możliwości, że potrafi nawet być zuchwała. W obliczu niebezpieczeństwa zawsze zachowuje zimną krew i nigdy nie uchyla się przed żadnymi konsekwencjami. Bywa też niekiedy wyniosła, zarozumiała i nieposłuszna, ale dla swych przyjaciół jest niezwykle oddana i chętnie im pomaga. Bardzo ceni sobie wolność i samodzielność, nawet sama walczy ze swoimi wrogami, gardzi pomocą innych i nie słucha ich rad.

Nieustannie jest zajęta sobą, nawet niechętnie rozmawia o swoich sprawach i jest trochę egoistyczna. Jest wyniosłą osobą, ale do siebie czuje zawsze szacunek. Posiada dobry smak i ma zdrowy rozsądek, lubi układać projekty i plany, ale nie interesują ją szczegóły, ani ich wykonanie.

Jako dziennikarz nie zawsze jest miłym człowiekiem, bowiem styl jego listów jest krótki, nieobiektywny i często przypomina rozkazy wojskowe. Dzięki swej wielkiej pewności siebie i zuchwałości, przeważnie osiąga w życiu dobre rezultaty. Bardzo nie lubi pracować dla innych, staje się wówczas zarozumiały i hardy, a jak się go próbuje ograniczać, to wówczas jest bardzo rozdrażniony.

Jeśli chodzi o sprawy materialne jest bardzo szczodrą osobą i ma szeroki gest. Zaradny i dobrze zorientowany we wszystkim, zwłaszcza jeśli chodzi o interesy. Nie przepada za ludźmi, którzy zajmują wyższą pozycję niż on i to nie jest ważne, pod jakim względem. Co do swych wierzeń i przekonań, wykazuje wielki upór i zaciętość.

Charakter kobiety urodzonej 29 marca

Kobieta z tego dnia jest niecierpliwa, nie lubi robótek ręcznych, ani innych drobiazgowych rzeczy. Jeśli chodzi o wykonanie jakiejś pracy, to najpierw dokładnie jej się przygląda, następnie układa projekt, a później czeka, aż ktoś za nią wykona całą robotę. Musi też uważać na nadmierną swoją zazdrość, gdyż może zniszczyć tym swoją karierę.

Charakter mężczyzny z 29 marca

Natomiast mężczyźni powinni uważać na swoją nadmierną złość i popędliwość, gdyż te cechy także mogą być przyczyną ich niespełnionych marzeń o wielkiej karierze.

Ty też masz urodziny właśnie 29 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉