Urodzeni 10 kwietnia

Urodzeni 10 kwietnia są osobami bardzo serdecznymi i wesołymi. Zawsze też mogą liczyć na wsparcie ze strony swoich przyjaciół.

Należy do osób nieugiętych, z pewnymi zasadami, w dodatku zawsze szlachetna i uczciwa. Lubi raczej aktywny tryb życia. Dobry i cierpliwy z niego przyjaciel, rzadko dostrzega wady swych znajomych i w dodatku jest wrażliwy. Zawsze też gościnny i wspaniałomyślny. W życiu osiąga powodzenie, a to dzięki dobroci, jaką okazuje najbliższym i wsparciu społecznemu. Skupia wokół siebie wielu przyjaciół, zwłaszcza takich, którzy go bardzo wysoko cenią.

W pełni jest świadomy swej siły i swych zdolności oraz umiejętności, dlatego wysoko się ceni i chce, aby ogół także go doceniał.

Zalety:

Spotkanie z takimi ludźmi bywa zawsze przyjemnością, gdyż są oni weseli, mają olbrzymie poczucie humoru i potrafią rozruszać każde niemalże towarzystwo.

Chętnie także pomagają ludziom, którzy chcą wprowadzić na rynek jakieś nowości. Często jest inicjatorem różnych akcji charytatywnych i towarzyskich. Nie potrafi jednak zachować spokoju ani powagi i sam też nie ceni tych wartościowych cech.

Spośród osób urodzonych w tym dniu niektóre z nich zamiast odwagi, entuzjazmu i ufności w pomyślność swych poczynań, przejawiają tylko niepokój, chaotyczność, a nawet fanatyzm. Te osoby powinny być ciągle czymś zajęte, w przeciwnym razie zaczynają się nudzić i nic nie robią.

Kiedy jednak nie znajdują oni ujścia swej nadpobudliwości, zabierają się do spraw, które akurat w danym momencie się przytrafiły i nie mają najmniejszego pojęcia o tym, czy będą w stanie je wykonać. Natomiast działania wymagające taktu i cierpliwości, nie udają mu się, gdyż on nie jest w stanie ujarzmić swego charakteru. Przede wszystkim pragnienie ujrzenia natychmiastowego rezultatu, przyczynia się do ich życiowych niepowodzeń.

Ty też masz urodziny właśnie 10 kwietnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉