Urodzeni 02 maja

Urodzeni 02 maja celnie potrafią wyczuwać u innych wszelkie skłonności, orientacje i antypatie. Posiadają bardzo dobrą pamięć.

Należy do osób wytrwałych, pracowitych, bardzo dokładnych i skrupulatnych. Interesują ich studia w kierunku nauk ścisłych oraz związanych z doświadczeniami praktycznymi, chociaż nie posiadają oni nadzwyczajnych zdolności intelektualnych. Potrafią idealnie połączyć w sobie dobroć ze stałością charakteru, a przy tym bardzo silnie wierzą w swoje możliwości. Z wiekiem stają się uparci. Ogólnie należy dodać, że ludzie ci są dość życzliwie nastawieni do wszystkich wokół, a ich dobre intencje pobudzają ich do większego działania.

Z natury posiadają przeciwstawne charaktery.

Z jednej strony jest nieobiektywny, niepostępowy i bezkompromisowy, ale ma wysokie mniemanie o sobie.

Z drugiej strony, potrafi idealnie dostosować się do otoczenia, zwłaszcza do tej części, która wierzy w niego i potrafi zachęcić do działania.

Nie ma też problemu z zajmowaniem wyższych stanowisk i kierowaniem ludźmi. Jest zawsze kulturalny, stały w swych decyzjach, dobroduszny i wspaniały przyjaciel. Jednak jeśli ktoś mu się sprzeciwi, to potrafi być zawzięty, a doprowadzony do furii, nawet nieobliczalny. Gdy jest pozytywnie nastawiony do świata, to wtedy potrafi być lojalny w stosunku do innych ludzi i będzie im tak długo pomagał, dopóki sam będzie mógł nimi rządzić i kroczyć własną drogą.

Nie lubi, gdy ktoś miesza się w jego sprawy, a jak jeszcze nie jest zgodny z nim, to wówczas wpada w gniew. Należy do osób dość powolnych, ale zawsze potrafi znaleźć dla siebie coś przyjemnego i nie przepuści okazji do korzystania z dóbr tego świata. Zazwyczaj utrzymuje dobre kontakty z ludźmi, którzy zajmują wysokie stanowiska, lub coś znaczą w społeczeństwie. Natomiast osoby do których czuje niechęć, usuwa skutecznie ze swych znajomych.

Zalety:

Jest to człowiek posiadający silne uczucia, w dodatku jest sympatyczny.

Posiada też wielu prawdziwych i oddanych mu przyjaciół. Jednak swym postępowaniem chce przypodobać się społeczeństwu i pragnie, aby go wszyscy lubili. Trzeba mu przyznać, że najczęściej dąży do pokoju i zgody wśród ludzi. Z osobami o podobnym punkcie widzenia, chętnie zawiera związki małżeńskie.

Są to jednostki dość pracowite i często stają się pożytecznymi członkami społeczeństwa, zadowalają się tym, co im przypadnie w udziale. Bardzo wierzą w przeznaczenie i mają bardzo pogodne usposobienie, zazwyczaj należą do szczęśliwych ludzi w życiu.

Ty też masz urodziny właśnie 02 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉