Urodzeni 08 maja

Urodzeni 08 maja to osoby posiadające wielkie poczucie humoru. Potrafią wszystkich rozweselić, są przy tym prawdziwymi dobroczyńcami dla innych. 

Należy jednak do osób bardzo łatwowiernych, które wszystko przyjmują bezkrytycznie. Najczęściej pragnie sam zdobyć majątek, ale jeśli może, to chętnie posłuży się kimś niżej sytuowanym.

Posiada dość wszechstronne zainteresowania i upodobania. Jest typowym filantropem i chętnie udziela się we wszelkich akcjach charytatywnych. Nie mniej jednak, nie należy do osób zbyt nowoczesnych, dlatego mimo swej serdeczności i uczuciowości wykazuje niekiedy upór, zaciętość i nieustępliwość wobec innych poglądów. Nigdy nie opuszcza go jednak poczucie pewności siebie i w dodatku jest optymistycznie nastawiony do życia. To człowiek tryskający dobrym poczuciem humoru, łatwo dostrzega u innych skłonność do komicznych zachowań.

Wada tych osób:

Największą jego wadą jest przeciwstawianie się innym. Nawet z najbłahszego powodu potrafi opowiedzieć się po innej stronie, niż pozostali. Gdy się zdenerwuje to wówczas żadne względy zarówno moralne jak i rozumowe, do niego nie trafiają. A perswazje w stosunku do jego osoby powodują jeszcze większą agresję. Dlatego najlepiej jest pozostawić takich ludzi samych sobie i poczekać, aż im przejdzie.

Co im grozi?

Przez to, że pragnie on rządzić innymi i wywierać na nich znaczący wpływ, to może narazić się na wrogie wystąpienia co do jego osoby. Jeśli dochodzi do jakichkolwiek sporów staje się wówczas gniewny, drażliwy i nieustępliwy, co może doprowadzić do rękoczynów w wyniku których może zostać poważnie zraniony.

Posiada zdrowy i mocny organizm, dlatego jedynymi chorobami jakie go dotykają jest kaszel, katar lub problemy z gardłem. Powinien także mieć umiar w jedzeniu i piciu, gdyż to może doprowadzić go do udaru mózgu.

Ty też masz urodziny właśnie 08 maja?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉