Urodzeni 17 czerwca

Urodzeni 17 czerwca pragną być wszędzie, wiedzieć wszystko i wszystkiego doświadczyć.

Nie potrafi się ustosunkować co do jednego, zawsze dąży do czegoś ogólnego, szerszego, nawet jeśli chodzi o wykształcenie woli ogólne, niż w jednym określonym kierunku. Jest osobą niezwykle pojętną i wrażliwą, posiada dużą zdolność do przystosowywania się do określonych warunków życiowych i ludzi. Nie lubi stać z boku i wszystkiemu się biernie przyglądać, zawsze chce być w centrum wydarzeń, wszystko zobaczyć, dotknąć i dowiedzieć się o każdej, nawet najdrobniejszej rzeczy. Wszystkie zebrane wiadomości całkiem umiejętnie potrafi umiejętnie wykorzystać w życiu. Jednak niezmiernie trudno im znaleźć taką teorię, czy pogląd, która w pełni zadowoliłaby ich na stałe. Ciągle nasuwają się im inne poglądy, mają chwile zwątpienia, sami do końca nie potrafią się określić. Zanim skończą jedną rzecz, najczęściej już zabierają się za następną, a później narzekają na brak czasu na własne życie.

Należy do osób dwuznacznych, co innego mówi, a co innego robi, dlatego mają podwójną naturę, która i tak jeszcze ulega ciągłym zmianom. Natomiast w swych osądach o innych, oraz w pracy umysłowej, zachowuje typową powierzchowność. Mimo to, zawsze chce stanąć na wysokości zadania w każdych warunkach i we wszelkich okolicznościach życiowych. Niezmiernie często właśnie owe warunki życiowe i otoczenie wywierają na nich silny wpływ i później okazuje się, że nie dają oni sobie rady w życiu.

Jest może nieco melancholijną osobą, ale za to bardzo sympatyczną. Bardzo często okazuje jakieś zdolności zarówno artystyczne, jak i dyplomatyczne. Całkiem nieźle potrafi naśladować innych, dlatego, że chce być zauważony i postrzegany z jak najlepszej perspektywy. W miłości nie oczekuje na wiele szczęścia.

Wady: 

Niektóre jednostki są nieco chytre i pretensjonalne, często domagają się pomocy i podtrzymania na duchu od społeczeństwa.

Należy też do osób egoistycznych, gdyż najważniejszą rzeczą na świecie jest dla nich własne szczęście, zadowolenie i komfort.

Ty też masz urodziny właśnie 17 czerwca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉