ROK NUMER JEDEN

ROK  NUMER  JEDEN

Sprawdź, co Cię czeka w pierwszym roku numerologicznym…

Będzie to wyjątkowy i piękny rok,  szczęśliwy dla Jedynek.  W tym roku Jedynki nie będą narzekać, gdyż wszystko będzie się kręciło wokół nich i ich potrzeb.

W Roku Numer Jeden można będzie otrzymać niemalże wszystko o co się poprosi, lub o czym się zamarzy, ale jest jeden warunek – trzeba będzie o to poprosić. Nikt nam nic nie poda na srebrnej tacy. Należy pamiętać, że może się zdarzyć, że trzeba będzie o daną rzecz poprosić więcej niż jeden raz, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że tę rzecz faktycznie otrzymasz.

Każdy kto zbliża się do Roku Numer Jeden powinien poświęcić trochę czasu, aby zrobić sobie listę życzeń.

Będzie ona najbardziej efektywna, jeśli zrobimy ją w dniu urodzin. Powinna ona zawierać wszystko, czego pragniemy i to niezależnie, czy będą to małe, czy też wielkie rzeczy, niczego nie pomijamy. Nie przejmujmy się również tym, że niektóre z tych rzeczy będą wydawać nam się absurdalne, zapisujemy wszystkie, bo to jest Twój rok. Na twojej liście mogą się znaleźć takie życzenia jak: nowy samochód, nowa miłość, awans, większa ilość pieniędzy, zdany egzamin itp.

Robiąc swoją listę pamiętaj, że musi ona być bardzo precyzyjna, bo to jest niezmiernie ważne. Napisz: „Chcę mieć pracę, którą będę lubiła, a moje wynagrodzenie będzie wynosiło 6 tys. złotych brutto miesięcznie”. Nie pisz lakonicznie typu: „Chcę mieć nową pracę”. Im więcej szczegółów zapiszesz, tym lepiej!

Lata Numer Jeden są bardzo dobre do rozpoczęcia nowej pracy, inwestycji z dużym rozmachem.  Także nowi przyjaciele, którzy pojawią się w twoim życiu w tym roku, okażą się dla ciebie bardzo pomocni. Jeśli właśnie w Roku Numer Jeden rozpoczniesz nową działalność  lub się przeprowadzasz, to możesz być pewna, że wszystko ułoży się dobrze.

Lata Numer Jeden są bardzo dobre do rozpoczynania nowych rzeczy i mogą mieć wpływ na to, jak będzie przebiegało twoje najbliższe dziewięć następnych lat.  Wykorzystaj więc ten czas jak najlepiej, abyś później nie żałowała.

Jak obliczyć swoją liczbę proroczą znajdziesz tutaj.

Zobacz również jaka jest Twoja liczba urodzenia.