GRANAT – KAMIEŃ SUKCESU

Kamień szczęścia – Granat

Daje właścicielowi radość i optymizm, oraz możliwość panowania nad ludźmi. Idealnie nadaje się dla przedsiębiorców i ludzi związanych ze sztuką. Wyzwala talenty i pasje, dodaje motywacji, pomaga artystom w tworzeniu wyjątkowych dzieł, pokonaniu strachu i wszelkich obaw związanych z nową drogą i wyzwaniami w swojej pracy.

Noszony blisko ciała dodaje pewności siebie, zwłaszcza w przypadku przedsięwzięć związanych z ryzykiem o nieprzewidywalnym efekcie końcowym.

Jest też skuteczny w sytuacjach, kiedy zostaje się porzuconym czy opuszczonym przez bliską nam osobę.

Dobrze działa na zatrucia, niedoczynność tarczycy, załamania nerwowe, wspomaga krążenie krwi i reguluje ciśnienie, idealny dla osób mających problemy z niskim ciśnieniem. Chroni także przed chorobami skóry, serca, anemią.

Energia granatu pozwala przezwyciężać własną nieśmiałość, lęk przed zmianami, buduje odwagę i poczucie własnej wartości.

Granat jest również kamieniem czystości, prawdy, miłości i współczucia. Jeśli ujrzycie ten kamień we śnie, to będzie oznaczało, że jakaś bliska Wam osoba jest bardzo oddana i lojalna wobec śniącego.

Jako Talizman popycha do działania, wspiera realizację marzeń, przyciąga miłość i pomaga w zdobyciu lepszej pracy. Potrafi zabezpieczyć przed utratą pieniędzy, dodaje odwagi w rozmowach związanych z pracą. Pomaga odnieść sukces w każdej dziedzinie. Wskazany dla poetów, pisarzy, artystów, projektantów, oraz tych osób, których sukces zależy od wartości.

Natomiast w formie Amuletu chroni przed urazami, zdradą partnera, potrafi usuwać zagrożenia pojawiające wokół jego właściciela. Nie tylko chroni od złej energii, ale także potrafi odesłać ją do właściciela. Jeśli ktoś Was obgaduje, to nosząc biżuterię z granatem spowoduje on odbicie wszystkich negatywnych energii i odeśle do nadawcy.

Dodatkowo noszenie biżuterii z granatem zwiększy Twoją popularność w kręgach społecznych, połączy przyjaźnie, oraz wspomoże w leczeniu depresji. Granat także wzmacnia pozytywne myślenie i energię, oraz przynosi nadzieję.

Idealny dla takich znaków zodiaku jak: Baran, Skorpion, Strzelec, Koziorożec i Wodnik.