NIEDZIELA – ŚRODA

Wpływ dnia urodzin na Twój związek

Słońce spotyka się z Merkurym.

Sprawdź czy związek Niedzieli ze Środą ma szanse przetrwać!

Wpływ dnia urodzin na Twój związek jest bardzo duży! Zapewne być może nigdy o tym nawet nie słyszeliście, a to temat warty uwagi! Dzięki wiedzy o sobie oraz o Twoim partnerze sprawdzisz na jakich polach się zgrywacie, a nad jakimi musicie ostro popracować, by nie tylko przetrwał, ale i rozkwitł!

Zatem do dzieła!

Jest to związek, który raczej gwarantuje stabilizację, szczęście i przywiązanie partnerów do grobowej deski. W przeciwieństwie bowiem do Niedzieli, osoby urodzone w Środy świetnie znają się na ludziach. Są bardzo komunikatywne, uprzejme i potrafią do codziennego życia wprowadzić harmonię. Także dość często Środy wyręczają Niedziele w niektórych niemiłych dla nich pracach i zajęciach. Niedziela docenia to i w zamian daje Środzie niezwykłą energię, potrzebną jej do tego, by zaczęła naprawdę działać i uwierzyła w swoje możliwości. Niedziela w tym związku jest dla Środy prawdziwym oparciem i bezpieczną oazą.

Problemy mogą pojawić się jednak tylko wówczas, kiedy Środa będzie miała poczucie, że partner wykorzystuje jej zapał i pracowitość do własnych celów. Środa bowiem jest również pomysłowa i sprytna. Jeśli zajdzie potrzeba potrafi wziąć się w garść, nie bać się przyszłości i samotnie iść przez życie.

Gratuluję!

Tworzycie godny pozazdroszczenia związek! Jednak pamiętajcie, że o miłość trzeba dbać zawsze – od tego nie ma urlopu!